SZKOLENIE

Dział szkolenia Pomorskiej Federacji Sportu zaprasza na szkolenia:

 1) Bezpłatne szkolenie „Jak przygotować ofertę i rozliczyć prawidłowo dotację?" dla wszystkich trenerów i osób współpracujących z PFS

  • termin: 5.02.2020r. (środa) godz. 11:00
  • miejsce: Sala Konferencyjna PFS, al. Zwycięstwa 51 Gdańsk
  • zgłoszenia do 4.02.2020r. do godz. 12:00 poprzez formularz zgłoszeniowy.
 

 

 

 

Harmonogram planowanych działań 2021

 

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży związanego ze szkoleniem i współzawodnictwem zawodników kadry wojewódzkiej oraz związanego z organizacją zawodów finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych, halowych i letnich.

 

Stan zadań na dzień 30.08.2021

 

sport osoba odpowiedzialna za realizację zadania L.p. Od Do Numer pozycji z zestawienia zbiorczego
załącznika nr 1
Liczba osób Miejsce akcji zgodnie z jej realizacją (miejscowość)
RRRR-MM-DD RRRR-MM-DD zaw. os. tow.
AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA   1. Sport: AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA                          2. Dni szkolenia: 39                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa = 4  
AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA Agnieszka Szweda-Princ 1.1.1 2021-07-31 2021-08-05 I.1. 8 2 Starogard Gd.
AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA Małgorzata Dziencielewska 1.1.2 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 4 2 Gdańsk
AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA Agnieszka Szweda 1.1.3 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 4 2 Rzeszów
AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA Małgorzata Dziencielewska 1.1.4 2021-08-18 2021-08-28 I.1. 8 4 Starogard Gd.
AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA do uzgodnienia 1.1.5 2021-09-03 2021-09-05 I.1. 6 4 Zielona Góra
AKROBATYKA - ZESPOŁY+ŚCIEŻKA do uzgodnienia 1.1.6 2021-11-19 2021-11-21 I.1. 6 4 Łańcut
BADMINTON   1. Sport: BADMINTON                        2. Dni szkolenia: 69                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 14, rezerwa = 3
BADMINTON Przemysław Ciastoń 1.2.1 2021-01-08 2021-01-15 I.1. 8 1 Solec Kujawski
BADMINTON Przemysław Ciastoń 1.2.2 2021-04-19 2021-04-21 I.1. 7 1 Bieruń
BADMINTON Przemysław Ciastoń 1.2.2.1 2021-06-02 2021-06-06 I.1. 7 1 Chmielno
BADMINTON Mateusz Dynak 1.2.3 2021-06-26 2021-07-05 I.1. 4 1 Ustka
BADMINTON Paweł Prądziński 1.2.3.1 2021-07-12 2021-07-18 I.1. 1 1 Białystok
BADMINTON Maciej Kuchta 1.2.3.2 2021-08-02 2021-08-09 I.1. 7 1 Lipnica
BADMINTON Mateusz Dynak 1.2.4 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 6 1 Białka Tatrzańska
BADMINTON Przemysław Ciastoń 1.2.5 2021-08-09 2021-08-15 I.1. 8 1 Chmielno
BADMINTON Przemysław Ciastoń 1.2.6 2021-08-16 2021-08-27 I.1. 5 1 Gdańsk
BADMINTON Mateusz Dynak 1.2.7 2021-08-22 2021-08-30 I.1. 5 1 Człuchów
BIATHLON   1. Sport: BIATHLON                    2. Dni szkolenia:  17                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 7, rezerwa = 0            
BIATHLON Andrzej Olech 1.3.1 2021-06-11 2021-06-13 I.1. 6 1 Duszniki Zdrój
BIATHLON Andrzej Olech 1.3.2 2021-06-27 2021-07-04 I.1. 7 2 Kamionka
BIATHLON Andrzej Olech 1.3.3 2021-07-26 2021-08-01 I.1. 5 2 Szklarska Poręba
BIATHLON do uzgodnienia 1.3.4 2021-11-27 2021-11-28 I.1. 6 2 Rumia
BOKS M   1. Sport: BOKS M                   2. Dni szkolenia:  38              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 5            
BOKS M Marek Pałucki 1.6.1 2021-07-23 2021-08-06 I.1. 5 1 Zieleniec
BOKS M Marcin Gruchała 1.6.2 2021-08-07 2021-08-14 I.1. 3 1 Mrzeżyno
BOKS M Marek Pałucki 1.6.2.1 2021-08-14 2021-08-20 I.1. 4 1 Łomża
BOKS M do uzgodnienia 1.6.3.1 2021-09-12 2021-09-19 I.1. 10 1 Słupsk
BOKS M do uzgodnienia 1.6.3.2 2021-10-22 2021-10-27 I.1. 5 1 do ustalenia
BRYDŻ SPORTOWY   1. Sport: BRYDŻ SPORTOWY               2. Dni szkolenia: 42               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 0            
BRYDŻ SPORTOWY Wojciech Ligman 1.7.1 2021-06-12 2021-06-13 I.1. 6 1 Gdańsk
BRYDŻ SPORTOWY Wojciech Ligman 1.7.2 2021-05-29 2021-05-30 I.1. 4 1 Pruszcz Gdański
BRYDŻ SPORTOWY Jacek Żygowski 1.7.3 2021-05-14 2021-05-15 I.1. 3 1 Skarszewy
BRYDŻ SPORTOWY Jacek Żygowski 1.7.4 2021-06-11 2021-06-12 I.1. 4 1 Skarszewy
BRYDŻ SPORTOWY Jacek Żygowski 1.7.5 2021-08-09 2021-08-19 I.1. 6 1 Stasikówka
BRYDŻ SPORTOWY Wojciech Ligman 1.7.6 2021-07-30 2021-08-09 I.1. 6 1 Stasikówka
BRYDŻ SPORTOWY do uzgodnienia 1.7.7 2021-09-11 2021-09-12 I.1. 6 1 Gdańsk
BRYDŻ SPORTOWY Wojciech Ligman 1.7.8 2021-10-02 2021-10-03 I.1. 6 1 Gdańsk
BRYDŻ SPORTOWY do uzgodnienia 1.7.9 2021-10-08 2021-10-11 I.1. 8 2 Starachowice
BRYDŻ SPORTOWY do uzgodnienia 1.7.10 2021-10-23 2021-10-24 I.1. 4 1 Skarszewy
BRYDŻ SPORTOWY do uzgodnienia 1.7.11 2021-11-06 2021-11-07 I.1. 6 1 Gdańsk
BRYDŻ SPORTOWY do uzgodnienia 1.7.12 2021-11-20 2021-11-21 I.1. 4 1 Skarszewy
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA   1. Sport: GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA              2. Dni szkolenia: 45                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 13, rezerwa = 5            
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Angela Kosouleva 1.9.1 2021-05-07 2021-05-09 I.1. 5 2 WROCŁAW
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 1.9.2 2021-06-11 2021-06-13 I.1. 10 2 SZAMOTUŁY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Anna Mrozińska 1.9.4 2021-06-30 2021-07-10 I.1. 3 1 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Joanna Pępowska 1.9.5 2021-08-13 2021-08-20 I.1. 9 2 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 1.9.6 2021-08-21 2021-08-29 I.1. 9 2 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 1.9.6.1 2021-09-03 2021-09-05 I.1. 4 2 Bielsko-Biała
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 1.9.7 2021-09-13 2021-09-16 I.1. 13 2 GDYNIA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 1.9.8 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 6 1 GRYFINO
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do uzgodnienia 1.9.8.1 2021-11-12 2021-11-14 I.1. 2 2 BRZEG DOLNY
GIMNASTYKA SPORTOWA K   1. Sport: GIMNASTYKA SPORTOWA K            2. Dni szkolenia: 37               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 12, rezerwa =4            
GIMNASTYKA SPORTOWA K Czesław Słodkowski 1.10.1 2021-05-24 2021-05-30 I.1. 12 2 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA K Kamil Hulbój 1.10.2 2021-07-26 2021-08-04 I.1. 5 1 Tresna
GIMNASTYKA SPORTOWA K Arkadiusz Filowiat 1.10.3 2021-08-05 2021-08-14 I.1. 7 1 Zwierzyń
GIMNASTYKA SPORTOWA K do uzgodnienia 1.10.5 2021-10-25 2021-10-29 I.1. 12 2 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA K do uzgodnienia 1.10.5.1 2021-11-07 2021-11-14 I.1. 12 2 Katowice
GIMNASTYKA SPORTOWA M   1. Sport: GIMNASTYKA SPORTOWA M           2. Dni szkolenia: 35              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 2            
GIMNASTYKA SPORTOWA M Czesław Słodkowski 1.11.1 2021-05-17 2021-05-23 I.1. 10 2 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA M Damian Laskowski 1.11.2 2021-06-26 2021-07-03 I.1. 9 2 Kraków
GIMNASTYKA SPORTOWA M Arkadiusz Filowiat 1.11.4 2021-08-05 2021-08-14 I.1. 5 1 Zwierzyń
GIMNASTYKA SPORTOWA M do uzgodnienia 1.11.5.1 2021-11-08 2021-11-19 I.1. 10 2 Gdańsk
HOKEJ NA LODZIE   1. Sport: HOKEJ NA LODZIE          2. Dni szkolenia: 21               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 22, rezerwa = 4            
HOKEJ NA LODZIE Paweł Zwoliński 1.13.1 2021-08-16 2021-08-20 I.1. 22 1 Gdańsk
HOKEJ NA LODZIE Josef Vitek 1.13.2 2021-08-23 2021-08-31 I.1. 22 1 Gdańsk
HOKEJ NA LODZIE do uzgodnienia 1.13.3 2021-09-18 2021-09-19 I.1. 22 1 Toruń
HOKEJ NA LODZIE do uzgodnienia 1.13.4 2021-10-09 2021-10-10 I.1. 22 1 Warszawa
HOKEJ NA LODZIE do uzgodnienia 1.13.5 2021-10-23 2021-10-24 I.1. 22 1 Łódź
HOKEJ NA LODZIE do uzgodnienia 1.13.6 2021-11-13 2021-11-14 I.1. 22 1 Toruń
JEŹDZIECTWO   1. Sport: JEŹDZIECTWO         2. Dni szkolenia: 23               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 5, rezerwa = 0            
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 1.14.2 2021-06-04 2021-06-06 I.1. 5 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 1.14.3 2021-06-28 2021-07-04 I.1. 5 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 1.14.4 2021-07-23 2021-07-25 I.1. 5 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 1.14.5 2021-09-17 2021-09-19 I.1. 5 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 1.14.6 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 5 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 1.14.6.1 2021-11-10 2021-11-14 I.1. 5 1 Dziemiany
JUDO K   1. Sport: JUDO K         2. Dni szkolenia: 25               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 5, rezerwa = 4            
JUDO K Tomasz Lisicki 1.15.1 2021-07-15 2021-07-28 I.1. 4 3 Zakopane
JUDO K Tomasz Lisicki 1.15.2 2021-08-15 2021-08-27 I.1. 5 1 Władysławowo
JUDO M   1. Sport: JUDO M         2. Dni szkolenia:  31              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 2            
JUDO M Tomasz Lisicki 1.16.1 2021-07-15 2021-07-28 I.1. 9 3 Zakopane
JUDO M Tomasz Lisicki 1.16.2 2021-08-15 2021-08-27 I.1. 10 2 Władysławowo
JUDO M Tomasz Lisicki 1.16.2.1 2021-09-23 2021-09-26 I.1. 13 1 Gdańsk
JUDO M do uzgodnienia 1.16.2.2 2021-10-20 2021-10-23 I.1. 13 1 Gdańsk
KAJAKARSTWO KLASYCZNE   1. Sport: KAJAKARSTWO KLASYCZNE         2. Dni szkolenia:  25              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 16, rezerwa = 7            
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 1.17.1 2021-07-05 2021-07-18 I.1. 12 2 Szteklin
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 1.17.2 2021-08-19 2021-08-29 I.1. 16 2 Szteklin
KAJAKARSTWO KLASYCZNE do uzgodnienia 1.17.3 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 10 1 Wałcz
KARATE WKF   1. Sport: KARATE WKF         2. Dni szkolenia: 21               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 11, rezerwa = 0            
KARATE WKF Bartosz Wzorek 1.20.1 2021-06-26 2021-07-03 I.1. 11 2 Nożyno
KARATE WKF Andrzej Kostun 1.20.2 2021-08-08 2021-08-15 I.1. 11 2 Bolesławów
KARATE WKF Andrzej Kostun 1.20.3 2021-08-17 2021-08-24 I.1. 11 2 Łapino
KOLARSTWO   1. Sport: KOLARSTWO        2. Dni szkolenia: 21              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 13, rezerwa = 6            
KOLARSTWO Aleksandra Zabrocka 1.22.1 2021-06-02 2021-06-04 I.1. 13 2 Kamienicki Młyn
KOLARSTWO Aleksandra Zabrocka 1.22.2 2021-07-09 2021-07-18 I.1. 13 2 Kamienicki Młyn
KOLARSTWO Aleksandra Zabrocka 1.22.3 2021-08-13 2021-08-22 I.1. 13 2 Ostrzyce
KOLARSTWO   1.22.4 2021-10-14 2021-10-15 I.1. 13 2 Ostrzyce
KOSZYKÓWKA K   1. Sport: KOSZYKÓWKA K       2. Dni szkolenia: 19             3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 9            
KOSZYKÓWKA K Marcin Korpolewski 1.23.1 2021-01-03 2021-01-09 I.1. 15 2 Człuchów
KOSZYKÓWKA K Marcin Korpolewski 1.23.3 2021-07-24 2021-08-01 I.1. 15 2 Człuchów
KOSZYKÓWKA K do uzgodnienia 1.23.4 2021-10-08 2021-10-10 I.1. 15 2 Człuchów
KOSZYKÓWKA K do uzgodnienia 1.23.5 2021-11-18 2021-11-21 I.1. 15 2 Człuchów
KOSZYKÓWKA M   1. Sport: KOSZYKÓWKA M      2. Dni szkolenia:  19                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 10            
KOSZYKÓWKA M Marcin Korpolewski 1.24.1 2021-01-03 2021-01-09 I.1. 15 2 Człuchów
KOSZYKÓWKA M Marcin Korpolewski 1.24.3 2021-07-24 2021-08-01 I.1. 15 2 Człuchów
KOSZYKÓWKA M do uzgodnienia 1.24.4 2021-10-08 2021-10-10 I.1. 15 2 Człuchów
KOSZYKÓWKA M do uzgodnienia 1.24.5 2021-11-25 2021-11-28 I.1. 15 2 Człuchów
LEKKA ATLETYKA   1. Sport: LEKKA ATLETYKA     2. Dni szkolenia: 34                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 67, rezerwa = 14            
LEKKA ATLETYKA Marek Radtke 1.26.1 2021-07-12 2021-07-24 I.1. 35 4 Ostróda
LEKKA ATLETYKA Marek Radtke 1.26.2 2021-08-09 2021-08-21 I.1. 47 5 Tuchola
LEKKA ATLETYKA do uzgodnienia 1.26.3 2021-11-05 2021-11-14 I.1. 43 4 Muszyna
ŁUCZNICTWO   1. Sport: ŁUCZNICTWO     2. Dni szkolenia:  19               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa = 2            
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 1.28.1 2021-04-30 2021-05-03 I.1. 5 1 Gdańsk
ŁUCZNICTWO Jadwiga Wilejto 1.28.2 2021-08-17 2021-08-27 I.1. 5 2 Mausz
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 1.28.3 2021-09-03 2021-09-05 I.1. 8 2 Zgierz
ŁUCZNICTWO do uzgodnienia 1.28.3.1 2021-11-12 2021-11-14 I.1. 8 1 Nowa Ruda
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE   1. Sport:ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE    2. Dni szkolenia: 36                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 0            
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Mirosław Gabryś 1.29.1 2021-08-02 2021-08-13 I.1. 4 2 Toruń
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Mirosław Gabryś 1.29.1.1 2021-08-01 2021-08-10 I.1. 6 1 Giżycko
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Mirosław Gabryś 1.29.2 2021-08-16 2021-08-29 I.1. 10 4 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE   1. Sport: ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE    2. Dni szkolenia: 27                3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 6, rezerwa = 2            
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Marek Kostecki 1.30.1 2021-07-30 2021-08-07 I.1. 6 2 Giżycko
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Artur Kostecki 1.30.2 2021-08-16 2021-08-28 I.1. 6 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Artur Kostecki 1.30.3 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 6 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 1.30.3.1 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 6 2 Giżycko
ORIENTACJA SPORTOWA   1. Sport:ORIENTACJA SPORTOWA   2. Dni szkolenia: 21                3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 15, rezerwa = 8            
ORIENTACJA SPORTOWA Agata Porzycz 1.32.1 2021-05-14 2021-05-16 I.1. 15 2 Włocławek
ORIENTACJA SPORTOWA Agata Porzycz 1.32.2 2021-06-03 2021-06-06 I.1. 15 2 Zielona Góra
ORIENTACJA SPORTOWA Agata Porzycz 1.32.3 2021-08-10 2021-08-19 I.1. 15 2 Kąty Rybackie
ORIENTACJA SPORTOWA Agata Porzycz 1.32.4 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 15 2 Szczecin
ORIENTACJA SPORTOWA do uzgodnienia 1.32.5 2021-11-10 2021-11-14 I.1. 15 2 Garczyn
pięciobój nowoczesny   1. Sport: PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY   2. Dni szkolenia:  25                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 6            
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 1.33.1 2021-02-20 2021-02-21 I.1. 10 1 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 1.33.2 2021-03-06 2021-03-07 I.1. 15 2 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 1.33.3 2021-05-01 2021-05-03 I.1. 15 2 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 1.33.4 2021-07-20 2021-07-30 I.1. 15 2 Sypniewo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 1.33.5.1 2021-08-24 2021-08-28 I.1. 10 1 Kosakowo
pięciobój nowoczesny do uzgodnienia 1.33.6 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 15 2 Pasym
pięciobój nowoczesny do uzgodnienia 1.33.6.1 2021-11-05 2021-11-07 I.1. 15 2 Pasym
pięciobój nowoczesny do uzgodnienia 1.33.7 2021-11-19 2021-11-21 I.1. 10 2 Władysławowo
PIŁKA RĘCZNA K   1. Sport:PIŁKA RĘCZNA K   2. Dni szkolenia: 21               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 16, rezerwa = 10            
PIŁKA RĘCZNA K Bartłomiej Kowalewski 1.35.1 2021-05-20 2021-05-23 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA K Bartłomiej Kowalewski 1.35.2 2021-05-06 2021-05-09 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA K Bartłomiej Kowalewski 1.35.3 2021-06-17 2021-06-23 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA K Bartłomiej Kowalewski 1.35.4 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA K do uzgodnienia 1.35.5.1 2021-10-21 2021-10-24 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA K do uzgodnienia 1.35.6 2021-11-04 2021-11-07 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M   1. Sport: PIŁKA RĘCZNA M   2. Dni szkolenia: 21                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 16, rezerwa = 12            
PIŁKA RĘCZNA M Mariusz Czaja 1.36.1 2021-05-20 2021-05-23 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M Mariusz Czaja 1.36.2 2021-05-06 2021-05-09 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M Mariusz Czaja 1.36.3 2021-06-17 2021-06-23 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M Mariusz Czaja 1.36.4 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M do uzgodnienia 1.36.5.1 2021-10-21 2021-10-24 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M do uzgodnienia 1.36.6 2021-11-04 2021-11-07 I.1. 16 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA K   1. Sport: PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA K  2. Dni szkolenia: 6                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 0            
PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA K Emil Kożuchowski 1.37.1 2021-05-14 2021-05-16 I.1. 15 2 Gdańsk
PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA K Emil Kożuchowski 1.37.2.1 2021-09-22 2021-09-25 I.1. 15 2 Gdańsk
PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA M   1. Sport: PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA M  2. Dni szkolenia: 7                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 0            
PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA M Paulina Dajda 1.38.2.1 2021-08-28 2021-08-29 I.1. 12 2 Gdańsk
PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA M Paulina Dajda 1.38.2.2 2021-09-15 2021-09-19 I.1. 12 2 Grabówko
PIŁKA SIATKOWA K   1. Sport: PIŁKA SIATKOWA K  2. Dni szkolenia: 23                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 16, rezerwa = 14            
PIŁKA SIATKOWA K Stanisław Kwiatkowski 1.39.1 2021-01-11 2021-01-14 I.1. 14 2 Puck
PIŁKA SIATKOWA K Rafał Prus 1.39.2 2021-06-02 2021-06-04 I.1. 16 2 Człuchów
PIŁKA SIATKOWA K Rafał Prus 1.39.3.1 2021-06-16 2021-06-17 I.1. 12 2 Malbork
PIŁKA SIATKOWA K Jarosław Pruski 1.39.4 2021-06-25 2021-07-07 I.1. 16 2 Maniowy
PIŁKA SIATKOWA K do uzgodnienia 1.39.4.1 2021-09-30 2021-10-03 I.1. 16 3 Łeba
PIŁKA SIATKOWA M   1. Sport: PIŁKA SIATKOWA M  2. Dni szkolenia: 23                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 16, rezerwa = 10            
PIŁKA SIATKOWA M Paweł Deguć 1.40.1 2021-01-11 2021-01-14 I.1. 16 2 Malbork
PIŁKA SIATKOWA M Mariusz Świst 1.40.3.1 2021-06-02 2021-06-04 I.1. 15 2 Człuchów
PIŁKA SIATKOWA M Paweł Deguć 1.40.3.2 2021-06-19 2021-06-20 I.1. 12 2 Malbork
PIŁKA SIATKOWA M Jarosław Pruski 1.40.4 2021-06-25 2021-07-07 I.1. 16 2 Maniowy
PIŁKA SIATKOWA M Mariusz Świst 1.40.4.1 2021-09-30 2021-10-03 I.1. 16 3 Łeba
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA K   1. Sport: PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA K  2. Dni szkolenia:  21                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 3            
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA K Jarosław Pruski 1.41.1 2021-06-25 2021-07-07 I.1. 6 1 Maniowy
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA K Stanisław Kwiatkowski 1.41.2 2021-08-19 2021-08-27 I.1. 6 1 Mława
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA M   1. Sport: PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA M  2. Dni szkolenia:  23                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 2            
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA M Jarosław Pruski 1.42.1 2021-06-25 2021-07-07 I.1. 5 1 Maniowy
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA M Stanisław Kwiatkowski 1.42.2 2021-08-18 2021-08-28 I.1. 6 1 Mława
PŁYWANIE   1. Sport: PŁYWANIE  2. Dni szkolenia:  21              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 20, rezerwa = 10            
PŁYWANIE Piotr Rząsa 1.43.1.1 2021-08-18 2021-08-28 I.1. 20 2 Puławy
PŁYWANIE do uzgodnienia 1.43.2 2021-11-02 2021-11-13 I.1. 20 2 Cetniewo
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW   1. Sport: PODNOSZENIE CIĘŻARÓW  2. Dni szkolenia:  40                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 2            
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Lidia Guss 1.44.1 2021-01-04 2021-01-14 I.1. 5 1 Gdańsk
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Roman Kozłowski 1.44.2 2021-01-04 2021-01-14 I.1. 4 1 Nowy Dwór
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Damian Hahn 1.44.3 2021-07-14 2021-07-24 I.1. 9 1 Białogard
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Damian Hahn 1.44.4 2021-08-10 2021-08-18 I.1. 7 1 Grudziądz
RUGBY K   1. Sport: RUGBY K  2. Dni szkolenia:  11                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 11, rezerwa = 0            
RUGBY K Michał Pietryk 1.45.1 2021-06-12 2021-06-13 I.1. 10 1 Gdańsk
RUGBY K Michał Pietryk 1.45.2 2021-08-18 2021-08-24 I.1. 11 1 Sulęczyno
RUGBY K do uzgodnienia 1.45.3 2021-09-11 2021-09-12 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY M   1. Sport: RUGBY M  2. Dni szkolenia: 9                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 12, rezerwa = 12            
RUGBY M Michał Pietryk 1.46.1 2021-06-12 2021-06-13 I.1. 9 1 Gdańsk
RUGBY M Michał Pietryk 1.46.2 2021-08-18 2021-08-24 I.1. 12 1 Sulęczyno
STRZELECTWO   1. Sport: STRZELECTWO  2. Dni szkolenia: 45               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa = 0            
STRZELECTWO Adam Dobosz 1.48.3 2021-05-06 2021-05-09 I.1. 6 2 Bydgoszcz
STRZELECTWO Adam Dobosz 1.48.3.1 2021-06-10 2021-06-13 I.1. 2 1 Wrocław
STRZELECTWO Jacek Dagil 1.48.4 2021-06-24 2021-06-27 I.1. 6 2 Ustka
STRZELECTWO Robert Biczkowski 1.48.5 2021-06-29 2021-07-11 I.1. 3 1 Złotoryja
STRZELECTWO Jacek Dagil 1.48.5.1 2021-07-03 2021-07-11 I.1. 2 1 Ustka
STRZELECTWO Jacek Dagil 1.48.5.2 2021-08-28 2021-09-04 I.1. 8 2 Ustka
STRZELECTWO Robert Biczkowski 1.48.6 2021-10-07 2021-10-10 I.1. 2 2 Wrocław
STRZELECTWO do uzgodnienia 1.48.7 2021-10-21 2021-10-24 I.1. 2 2 Łeba
STRZELECTWO do uzgodnienia 1.48.8 2021-11-11 2021-11-14 I.1. 2 2 Gdynia
SZACHY   1. Sport: SZACHY  2. Dni szkolenia: 21              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 5            
SZACHY Jędrzej Długosz 1.49.1 2021-05-21 2021-05-23 I.1. 10 1 Władysławowo
SZACHY Jędrzej Długosz 1.49.2 2021-06-27 2021-07-04 I.1. 10 1 Stegna
SZACHY Jędrzej Długosz 1.49.3 2021-08-01 2021-08-08 I.1. 10 1 Przywidz
SZACHY do uzgodnienia 1.49.5.1 2021-10-15 2021-10-17 I.1. 10 1 Władysławowo
SZACHY do uzgodnienia 1.49.5.2 2021-11-11 2021-11-14 I.1. 10 1 Sztutowo
SZERMIERKA   1. Sport: SZERMIERKA 2. Dni szkolenia: 63              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 25, rezerwa = 13            
SZERMIERKA Krzysztof Walka 1.50.1 2021-02-23 2021-02-28 I.1. 6 1 Władysławowo
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 1.50.2 2021-03-01 2021-03-07 I.1. 7 2 Szklarska Poręba
SZERMIERKA Katarzyna Zakrzewska 1.50.3 2021-05-17 2021-05-21 I.1. 13 2 Władysławowo
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 1.50.4 2021-06-14 2021-06-19 I.1. 9 1 Władysławowo
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 1.50.5 2021-06-23 2021-07-03 I.1. 22 4 Szarlota
SZERMIERKA Krzysztof Walka 1.50.6 2021-07-25 2021-08-05 I.1. 7 1 Człuchów
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 1.50.7 2021-07-31 2021-08-07 I.1. 3 2 Szczyrk
SZERMIERKA Filip Płocharski 1.50.7.1 2021-08-15 2021-08-26 I.1. 10 1 Polanica Zdrój
TAEKWON-DO ITF   1. Sport: TAEKWON-DO ITF 2. Dni szkolenia: 21              3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 13, rezerwa = 6            
TAEKWON-DO ITF Dorota Mazur 1.51.1 2021-06-26 2021-07-03 I.1. 13 1 Ostróda
TAEKWON-DO ITF Marcin Wołosz 1.51.2 2021-08-14 2021-08-22 I.1. 13 1 Ostróda
TAEKWON-DO ITF do uzgodnienia 1.51.3 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 13 2 Władysławowo
TAEKWON-DO ITF do uzgodnienia 1.51.4 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 13 2 Ciechanów
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE   1. Sport: TAEKWONDO OLIMPIJSKIE 2. Dni szkolenia: 31                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 4, rezerwa = 0            
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 1.52.1 2021-02-20 2021-02-20 I.1. 4 1 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 1.52.3 2021-04-24 2021-04-24 I.1. 4 1 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 1.52.4 2021-05-07 2021-05-08 I.1. 2 2 Warszawa
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 1.52.5 2021-05-15 2021-05-15 I.1. 4 2 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 1.52.5.1 2021-05-21 2021-05-23 I.1. 4 1 Białystok
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 1.52.7 2021-08-02 2021-08-13 I.1. 4 1 Gdańsk
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 1.52.8 2021-08-16 2021-08-27 I.1. 4 1 Borne Sulinowo
TENIS   1. Sport: TENIS 2. Dni szkolenia: 41                3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 4, rezerwa = 1            
TENIS Tomasz Wawrzkiewicz 1.53.1 2021-05-01 2021-05-05 I.1. 1 1 Opalenica/Bytom
TENIS Tomasz Wawrzkiewicz 1.53.2 2021-05-07 2021-05-11 I.1. 1 1 Szczecin
TENIS Tomasz Wawrzkiewicz 1.53.3 2021-05-22 2021-05-27 I.1. 1 1 Łódź
TENIS Jarosław Zieliński 1.53.4 2021-05-28 2021-06-03 I.1. 4 1 Sopot
TENIS Jarosław Zieliński 1.53.5.1 2021-07-30 2021-08-01 I.1. 2 1 Kraków
TENIS Tomasz Wawrzkiewicz 1.53.5.2 2021-07-30 2021-08-02 I.1. 1 1 Pobiedziska
TENIS Jarosław Zieliński 1.53.5.3 2021-08-14 2021-08-16 I.1. 4 1 Wejherowo
TENIS Jarosław Zieliński 1.53.5.4 2021-09-03 2021-09-06 I.1. 4 1 Jabłoń 
TENIS Jarosław Zieliński 1.53.5.5 2021-09-17 2021-09-19 I.1. 4 1 Sopot/Gdynia 
TENIS do uzgodnienia 1.53.5.6 2021-09-20 2021-09-24 I.1. 4 1 Bytom 
TENIS do uzgodnienia 1.53.5.7 2021-09-24 2021-09-28 I.1. 3 1 Grodzisk M 
TENIS STOŁOWY   1. Sport: TENIS STOŁOWY 2. Dni szkolenia:  49             3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 14, rezerwa = 1            
TENIS STOŁOWY Karol Skolimowski 1.54.1 2021-01-04 2021-01-15 I.1. 6 2 Gdańsk
TENIS STOŁOWY Krystian Kreft 1.54.2 2021-05-14 2021-05-16 I.1. 6 2 Dębica
TENIS STOŁOWY Kucharski Leszek 1.54.2.1 2021-07-01 2021-07-10 I.1. 1 1 Górowo Iławeckie
TENIS STOŁOWY Kreft Krystian 1.54.3.1 2021-07-26 2021-08-05 I.1. 5 1 Szczyrk
TENIS STOŁOWY Karol Skolimowski 1.54.4 2021-08-10 2021-08-20 I.1. 13 2 Miastko
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 1.54.5.1 2021-09-17 2021-09-19 I.1. 12 1 Gliwice
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 1.54.5.2 2021-10-08 2021-10-10 I.1. 8 1 Kraków
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 1.54.5.3 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 14 2 Gdańsk
TRIATHLON   1. Sport: TRIATHLON 2. Dni szkolenia: 21                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 3, rezerwa = 1            
TRIATHLON Piotr Netter 1.55.1 2021-06-21 2021-06-30 I.1. 3 1 Czarnków
TRIATHLON Piotr Netter 1.55.2 2021-07-13 2021-07-25 I.1. 3 1 Chodzież
UNIHOKEJ   1. Sport: UNIHOKEJ 2. Dni szkolenia:  19               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 23, rezerwa = 3            
UNIHOKEJ Paweł Ludwichowski 1.56.1 2021-03-05 2021-03-07 I.1. 20 1 Cetniewo 
UNIHOKEJ Paweł Ludwichowski 1.56.2 2021-05-31 2021-06-02 I.1. 23 2 COS Cetniewo 
UNIHOKEJ Paweł Ludwichowski 1.56.3 2021-07-15 2021-07-23 I.1. 19 2 Człuchów
UNIHOKEJ do uzgodnienia 1.56.4 2021-09-04 2021-09-05 I.1. 20 2 Gdańsk
UNIHOKEJ do uzgodnienia 1.56.5 2021-10-15 2021-10-17 I.1. 23 2 COS Cetniewo 
WIOŚLARSTWO   1. Sport: WIOŚLARSTWO 2. Dni szkolenia: 26                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 7            
WIOŚLARSTWO Mariusz Pluta 1.57.1 2021-06-11 2021-06-12 I.1. 14 2 Bydgoszcz
WIOŚLARSTWO Danuta Brenk 1.57.2 2021-05-28 2021-05-30 I.1. 13 3 Kruszwica
WIOŚLARSTWO Mariusz Pluta 1.57.3 2021-06-25 2021-06-27 I.1. 13 2 Kruszwica
WIOŚLARSTWO Danuta Brenk 1.57.4 2021-07-15 2021-07-29 I.1. 14 2 Zgorzałe
WIOŚLARSTWO Mariusz Pluta 1.57.5 2021-07-29 2021-08-01 I.1. 15 2 Kruszwica
ZAPASY K   1. Sport: ZAPASY K 2. Dni szkolenia:  21                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 0            
ZAPASY K Natalia Blok 1.58.1 2021-05-01 2021-05-10 I.1. 6 2 Pelplin
ZAPASY K Natalia Blok 1.58.2 2021-06-18 2021-06-25 I.1. 6 2 Ocypel
ZAPASY K Natalia Blok 1.58.2.1 2021-08-15 2021-08-20 I.1. 6 2 Koronowo
ZAPASY KLASYCZNE   1. Sport: ZAPASY KLASYCZNE 2. Dni szkolenia: 22               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 9            
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 1.59.2 2021-07-05 2021-07-12 I.1. 15 1 Wydminy
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 1.59.3 2021-08-07 2021-08-21 I.1. 14 2 Wydminy
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 1.59.3.1 2021-10-08 2021-10-09 I.1. 14 2 Olsztyn
ZAPASY WOLNE   1. Sport: ZAPASY WOLNE 2. Dni szkolenia:  21            3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 0            
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 1.60.1 2021-05-01 2021-05-10 I.1. 6 2 Pelplin
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 1.60.2 2021-06-18 2021-06-25 I.1. 6 2 Ocypel
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 1.60.3.1 2021-08-15 2021-08-20 I.1. 6 2 Koronowo
ŻEGLARSTWO   1. Sport: ŻEGLARSTWO 2. Dni szkolenia:  60                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 26, rezerwa = 12            
ŻEGLARSTWO Dariusz Dołęga 1.61.1 2021-05-03 2021-05-09 I.1. 9 1 Puck
ŻEGLARSTWO Grzegorz Mańkucki 1.61.2 2021-04-29 2021-05-03 I.1. 7 1 Charzykowy
ŻEGLARSTWO Włodzimierz Radwaniecki 1.61.3 2021-04-30 2021-05-09 I.1. 3 1 Charzykowy
ŻEGLARSTWO Dariusz Dołęga 1.61.4 2021-05-13 2021-05-16 I.1. 21 1 Charzykowy
ŻEGLARSTWO Andrzej Lutomski 1.61.5 2021-05-14 2021-05-16 I.1. 2 1 Puck
ŻEGLARSTWO Grzegorz Mańkucki 1.61.6 2021-05-13 2021-05-16 I.1. 11 1 Puck
ŻEGLARSTWO Grzegorz Mańkucki 1.61.7 2021-05-26 2021-05-30 I.1. 11 1 Szałe
ŻEGLARSTWO Dariusz Dołęga 1.61.9 2021-06-10 2021-06-13 I.1. 21 1 Giżycko
ŻEGLARSTWO Andrzej Lutomski 1.61.11 2021-06-18 2021-06-20 I.1. 3 1 Gdynia
ŻEGLARSTWO Grzegorz Mańkucki 1.61.12 2021-07-26 2021-08-01 I.1. 11 2 Puck
ŻEGLARSTWO Dariusz Dołęga 1.61.13 2021-08-23 2021-08-29 I.1. 20 3 Giżycko
ŻEGLARSTWO Grzegorz Mańkucki 1.61.14 2021-09-01 2021-09-05 I.1. 8 2 Giżycko
ŻEGLARSTWO Dariusz Dołęga 1.61.15 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 10 3 Dziwnów
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 1.61.16 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 8 2 Nieporęt
KWJm   Kadra Wojewódzka Juniora młodszego      
BADMINTON   1. Sport: BADMINTON                         2. Dni szkolenia: 54                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 7, rezerwa = 3            
BADMINTON Przemysław Ciastoń 2.2.1 2021-01-08 2021-01-15 I.1. 2 1 Solec Kujawski
BADMINTON Przemysław Ciastoń 2.2.2 2021-04-19 2021-04-21 I.1. 3 1 Bieruń
BADMINTON Przemysław Ciastoń 2.2.3 2021-06-02 2021-06-06 I.1. 2 1 Chmielno
BADMINTON Rafał Kasprów 2.2.4.1 2021-08-02 2021-08-09 I.1. 2 1 Lipnica
BADMINTON Mateusz Dynak 2.2.5 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 3 1 Białka Tatrzańska
BADMINTON Przemysław Ciastoń 2.2.6 2021-08-09 2021-08-15 I.1. 2 1 Chmielno
BADMINTON Mateusz Dynak 2.2.8 2021-08-22 2021-08-30 I.1. 3 1 Człuchów
BIATHLON   1. Sport: BIATHLON                         2. Dni szkolenia: 28                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 1, rezerwa = 0            
BIATHLON Andrzej Olech 2.3.1 2021-06-11 2021-06-13 I.1. 1 1 Duszniki Zdrój
BIATHLON Andrzej Olech 2.3.2 2021-06-27 2021-07-04 I.1. 1 1 Kamionka
BIATHLON Andrzej Olech 2.3.3 2021-07-26 2021-08-01 I.1. 1 1 Szklarska Poręba
BIATHLON do uzgodnienia 2.3.4.1 2021-11-12 2021-11-21 I.1. 1 1 Duszniki Zdrój
BIATHLON do uzgodnienia 2.3.5 2021-11-25 2021-11-28 I.1. 1 1 Szklarska Poręba
BOKS K   1. Sport: BOKS K                         2. Dni szkolenia: 28                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 2, rezerwa = 2            
BOKS K Marek Pałucki 2.5.1 2021-07-23 2021-08-06 I.1. 1 1 Zieleniec
BOKS K Marcin Gruchała 2.5.2 2021-08-07 2021-08-14 I.1. 2 1 Mrzeżyno
BOKS K Marek Pałucki 2.5.2.1 2021-08-14 2021-08-20 I.1. 1 1 Łomża
BOKS K do uzgodnienia 2.5.3.1 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 2 1 Toruń
BOKS K do uzgodnienia 2.5.3.2 2021-10-07 2021-10-10 I.1. 2 1 do ustalenia
BOKS K do uzgodnienia 2.5.3.3 2021-11-18 2021-11-21 I.1. 2 1 do ustalenia
BOKS M   1. Sport: BOKS M                       2. Dni szkolenia: 32                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 11, rezerwa = 6            
BOKS M Marek Pałucki 2.6.1 2021-06-12 2021-06-13 I.1. 11 1 Chojnice
BOKS M Marek Pałucki 2.6.2 2021-07-23 2021-08-06 I.1. 8 1 Zieleniec
BOKS M Marcin Gruchała 2.6.3 2021-08-07 2021-08-14 I.1. 7 1 Mrzeżyno
BOKS M Marek Pałucki 2.6.3.1 2021-08-14 2021-08-20 I.1. 8 1 Łomża
BOKS M do uzgodnienia 2.6.4.1 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 8 1 Toruń
BOKS M do uzgodnienia 2.6.4.2 2021-10-06 2021-10-10 I.1. 10 1 do ustalenia
BOKS M do uzgodnienia 2.6.4.3 2021-11-15 2021-11-21 I.1. 5 1 do ustalenia
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA   1. Sport: GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA                     2. Dni szkolenia: 59                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 13, rezerwa = 6            
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 2.9.1 2021-04-27 2021-04-30 I.1. 8 2 GDYNIA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Marta Jasińska 2.9.2 2021-05-07 2021-05-09 I.1. 4 2 WROCŁAW
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 2.9.3 2021-05-13 2021-05-15 I.1. 4 2 POZNAŃ
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 2.9.4 2021-05-25 2021-05-30 I.1. 10 2 GIŻYCKO
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Anna Mrozińska 2.9.6 2021-07-11 2021-07-21 I.1. 5 1 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 2.9.7 2021-08-09 2021-08-12 I.1. 8 1 GDYNIA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Anna Mrozińska 2.9.8 2021-08-13 2021-08-20 I.1. 8 1 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 2.9.9 2021-08-21 2021-08-29 I.1. 10 2 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 2.9.9.0 2021-09-03 2021-09-05 I.1. 5 2 Bielsko-Biała
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do uzgodnienia 2.9.9.1 2021-11-12 2021-11-14 I.1. 4 1 BRZEG DOLNY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do uzgodnienia 2.9.10.1 2021-12-01 2021-12-06 I.1. 13 2 Giżycko
GIMNASTYKA SPORTOWA K   1. Sport: GIMNASTYKA SPORTOWA K                    2. Dni szkolenia: 47                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 9, rezerwa = 3            
GIMNASTYKA SPORTOWA K Jakub Popis 2.10.1 2021-04-10 2021-04-17 I.1. 6 1 Katowice
GIMNASTYKA SPORTOWA K Czesław Słodkowski 2.10.2 2021-04-19 2021-04-25 I.1. 3 1 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA K Czesław Słodkowski 2.10.5 2021-07-17 2021-07-26 I.1. 5 1 Zwierzyń
GIMNASTYKA SPORTOWA K Czesław Słodkowski 2.10.5.1 2021-07-25 2021-08-03 I.1. 2 1 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA K Czesław Słodkowski 2.10.6 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 5 2 Zabrze
GIMNASTYKA SPORTOWA K do uzgodnienia 2.10.6.1 2021-10-17 2021-10-24 I.1. 8 2 Nysa
GIMNASTYKA SPORTOWA K do uzgodnienia 2.10.7 2021-11-19 2021-11-21 I.1. 9 2 Rumia
GIMNASTYKA SPORTOWA K do uzgodnienia 2.10.7.1 2021-11-23 2021-11-28 I.1. 8 1 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA M   1. Sport: GIMNASTYKA SPORTOWA M                     2. Dni szkolenia: 52                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 11, rezerwa = 3            
GIMNASTYKA SPORTOWA M Czesław Słodkowski 2.11.2 2021-07-17 2021-07-26 I.1. 4 1 Zwierzyń
GIMNASTYKA SPORTOWA M Kamil Hulbój 2.11.3 2021-07-26 2021-08-04 I.1. 6 1 Tresna
GIMNASTYKA SPORTOWA M Czesław Słodkowski 2.11.4 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 5 1 Zabrze
GIMNASTYKA SPORTOWA M Kamil Hulbój 2.11.5 2021-08-09 2021-08-15 I.1. 6 1 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA M Czesław Słodkowski 2.11.6 2021-08-20 2021-08-28 I.1. 11 2 Gdańsk
GIMNASTYKA SPORTOWA M Kamil Hulbój 2.11.6.1 2021-10-11 2021-10-20 I.1. 11 1 Zabrze
GOLF   1. Sport: GOLF                       2. Dni szkolenia: 28                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 2, rezerwa = 0            
GOLF Wacław Laszkiewicz 2.12.1 2021-06-18 2021-06-20 I.1. 2 1 Rajszew
GOLF Wacław Laszkiewicz 2.12.2 2021-06-11 2021-06-13 I.1. 2 1 Gradi
GOLF Wacław Laszkiewicz 2.12.3 2021-06-28 2021-07-01 I.1. 1 1 Sobienie
GOLF Wacław Laszkiewicz 2.12.4 2021-07-19 2021-07-22 I.1. 2 1 Toya Wrocław
GOLF Wacław Laszkiewicz 2.12.7 2021-08-19 2021-08-22 I.1. 2 1 Binowo
GOLF Wacław Laszkiewicz 2.12.8 2021-09-23 2021-09-26 I.1. 2 1 Kalinowe Pola
GOLF Wacław Laszkiewicz 2.12.9 2021-11-01 2021-11-07 I.1. 2 1 Cetniewo
HOKEJ NA LODZIE   1. Sport: HOKEJ NA LODZIE                      2. Dni szkolenia: 23                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 20, rezerwa = 0            
HOKEJ NA LODZIE Paweł Zwoliński 2.13.1 2021-08-16 2021-08-20 I.1. 20 1 Gdańsk
HOKEJ NA LODZIE Josef Vitek 2.13.2 2021-08-23 2021-08-31 I.1. 20 1 Gdańsk
HOKEJ NA LODZIE do uzgodnienia 2.13.3 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 20 1 Warszawa
HOKEJ NA LODZIE do uzgodnienia 2.13.4 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 20 1 Łódź
HOKEJ NA LODZIE do uzgodnienia 2.13.5 2021-11-19 2021-11-21 I.1. 20 1 Toruń
JEŹDZIECTWO   1. Sport: JEŹDZIECTWO                    2. Dni szkolenia: 28                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 7, rezerwa = 3            
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 2.14.4 2021-06-28 2021-07-04 I.1. 7 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 2.14.5 2021-07-23 2021-07-25 I.1. 7 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 2.14.5.1 2021-08-21 2021-08-22 I.1. 7 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 2.14.6 2021-09-03 2021-09-05 I.1. 7 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 2.14.7 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 7 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 2.14.8 2021-09-30 2021-10-03 I.1. 7 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 2.14.9 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 7 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 2.14.9.1 2021-11-11 2021-11-14 I.1. 7 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 2.14.9.2 2021-11-25 2021-11-28 I.1. 7 1 Dziemiany
JUDO K   1. Sport: JUDO K                      2. Dni szkolenia: 30                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 1            
JUDO K Tomasz Lisicki 2.15.1 2021-07-15 2021-07-28 I.1. 5 3 Zakopane
JUDO K Tomasz Lisicki 2.15.2 2021-08-15 2021-08-27 I.1. 6 1 Władysławowo
JUDO K Tomasz Lisicki 2.15.3 2021-09-21 2021-09-26 I.1. 5 1 Gdańsk
JUDO K do uzgodnienia 2.15.3.1 2021-10-20 2021-10-23 I.1. 4 1 Gdańsk
JUDO M   1. Sport: JUDO M                       2. Dni szkolenia: 30                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 11, rezerwa = 10            
JUDO M Tomasz Lisicki 2.16.1 2021-07-15 2021-07-28 I.1. 9 3 Zakopane
JUDO M Tomasz Lisicki 2.16.2 2021-08-15 2021-08-27 I.1. 11 2 Władysławowo
JUDO M Tomasz Lisicki 2.16.3 2021-09-21 2021-09-26 I.1. 7 1 Gdańsk
KAJAKARSTWO KLASYCZNE   1. Sport: KAJAKARSTWO KLASYCZNE                       2. Dni szkolenia: 29                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 12, rezerwa = 6            
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 2.17.2 2021-04-23 2021-04-25 I.1. 10 1 Wałcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 2.17.3 2021-05-21 2021-05-23 I.1. 12 1 Bydgoszcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 2.17.4 2021-07-18 2021-08-01 I.1. 12 1 Szteklin
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 2.17.5 2021-08-05 2021-08-08 I.1. 12 2 Bydgoszcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE do uzgodnienia 2.17.6 2021-10-23 2021-10-24 I.1. 12 1 Wałcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE do uzgodnienia 2.17.6.1 2021-12-09 2021-12-19 I.1. 7 1 Szklarska Poręba
ŁUCZNICTWO   1. Sport: ŁUCZNICTWO                    2. Dni szkolenia: 22                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 7, rezerwa = 2            
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 2.28.1 2021-04-30 2021-05-03 I.1. 6 1 Gdańsk
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 2.28.2 2021-05-14 2021-05-15 I.1. 4 1 Prudnik
ŁUCZNICTWO Karol Grzymski 2.28.3 2021-06-04 2021-06-05 I.1. 1 1 Kielce
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 2.28.4 2021-06-25 2021-06-26 I.1. 5 1 Warszawa
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 2.28.5 2021-07-04 2021-07-14 I.1. 2 1 Mausz
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 2.28.6 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 5 1 Głuchłazy
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE   1. Sport: ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE                 2. Dni szkolenia: 26                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 0            
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Agnieszka Domańska 2.29.0.1 2021-07-02 2021-07-12 I.1. 1 1 Krynica
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Mirosław Gabryś 2.29.1 2021-08-02 2021-08-13 I.1. 6 3 Toruń
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Mirosław Gabryś 2.29.2 2021-08-16 2021-08-29 I.1. 6 3 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE   1. Sport: ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE                  2. Dni szkolenia: 35                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 3, rezerwa = 1            
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Marek Kostecki 2.30.1 2021-07-30 2021-08-07 I.1. 2 1 Giżycko
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Artur Kostecki 2.30.2 2021-08-16 2021-08-28 I.1. 2 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 2.30.3 2021-09-20 2021-09-23 I.1. 3 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 2.30.4 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 3 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 2.30.4.1 2021-10-08 2021-10-10 I.1. 3 2 Sanok
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 2.30.4.2 2021-10-18 2021-10-21 I.1. 3 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 2.30.4.3 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 3 2 Giżycko
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 2.30.4.4 2021-11-12 2021-11-14 I.1. 3 2 Elbląg
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 2.30.4.5 2021-11-26 2021-11-28 I.1. 3 2 Białystok
pięciobój nowoczesny   1. Sport: pięciobój nowoczesny                   2. Dni szkolenia: 25                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 14, rezerwa = 4            
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.1 2021-02-20 2021-02-21 I.1. 5 2 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.2 2021-03-06 2021-03-07 I.1. 7 2 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.3 2021-03-19 2021-03-21 I.1. 14 3 Drzonków
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.4 2021-04-09 2021-04-11 I.1. 14 3 Konstantynów Łódzki
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.5 2021-04-30 2021-05-02 I.1. 14 3 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.6 2021-05-13 2021-05-15 I.1. 13 3 Drzonków
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.7 2021-05-28 2021-05-30 I.1. 4 1 Warszawa
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.8 2021-06-11 2021-06-13 I.1. 14 3 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.9 2021-07-20 2021-07-30 I.1. 14 2 Sypniewo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.9.1 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 14 2 Władysławowo
pięciobój nowoczesny Jan Szymczuk 2.33.10 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 11 2 Pasym
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW   1. Sport: PODNOSZENIE CIĘŻARÓW                       2. Dni szkolenia: 56                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa = 2            
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Kozłowski Roman 2.44.1 2021-01-04 2021-01-14 I.1. 1 1 Nowy Dwór
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Lidia Guss 2.44.2 2021-01-04 2021-01-14 I.1. 5 1 Gdańsk
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Damian Hahn 2.44.2.1 2021-07-14 2021-07-24 I.1. 7 1 Gdańsk
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Michał Hahn 2.44.4 2021-08-10 2021-08-21 I.1. 6 1 Grudziądz
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Michał Hahn 2.44.5 2021-09-06 2021-09-16 I.1. 5 1 Gdańsk
RUGBY K   1. Sport: RUGBY K                   2. Dni szkolenia: 27                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa = 0            
RUGBY K   2.45.3 2021-06-12 2021-06-13 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY K Michał Pietryk 2.45.4.1 2021-07-03 2021-07-04 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY K Michał Pietryk 2.45.5 2021-08-18 2021-08-24 I.1. 8 1 Sulęczyno
RUGBY K do uzgodnienia 2.45.6 2021-09-11 2021-09-12 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY K do uzgodnienia 2.45.7 2021-09-25 2021-09-26 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY K do uzgodnienia 2.45.8 2021-10-09 2021-10-10 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY K do uzgodnienia 2.45.8.1 2021-10-16 2021-10-17 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY K do uzgodnienia 2.45.9 2021-10-21 2021-10-24 I.1. 8 1 Cetniewo
RUGBY K do uzgodnienia 2.45.10 2021-11-04 2021-11-07 I.1. 8 1 Cetniewo
RUGBY K do uzgodnienia 2.45.10.1 2021-11-20 2021-11-21 I.1. 8 1 Gdańsk
RUGBY M   1. Sport: RUGBY M                2. Dni szkolenia: 24                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 16, rezerwa = 16            
RUGBY M Michał Pietryk 2.46.3 2021-06-12 2021-06-13 I.1. 9 1 Gdańsk
RUGBY M Michał Pietryk 2.46.4.1 2021-07-03 2021-07-04 I.1. 16 1 Gdańsk
RUGBY M Michał Pietryk 2.46.5 2021-08-24 2021-08-30 I.1. 16 1 Białka Tatrzańska
RUGBY M do uzgodnienia 2.46.6 2021-09-11 2021-09-12 I.1. 16 1 Gdańsk
RUGBY M do uzgodnienia 2.46.6.1 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 16 1 Gdańsk
RUGBY M do uzgodnienia 2.46.7 2021-10-14 2021-10-17 I.1. 16 1 Burzenin
RUGBY M do uzgodnienia 2.46.8 2021-10-21 2021-10-24 I.1. 16 1 Cetniewo
RUGBY M do uzgodnienia 2.46.8.1 2021-11-05 2021-11-07 I.1. 16 1 Gdańsk
RUGBY M do uzgodnienia 2.46.8.2 2021-11-19 2021-11-21 I.1. 16 1 Gdańsk
STRZELECTWO   1. Sport: STRZELECTWO                      2. Dni szkolenia: 58                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 11, rezerwa = 0            
STRZELECTWO Adam Dobosz 2.48.1 2021-03-18 2021-03-21 I.1. 3 1 Siedlce
STRZELECTWO Adam Dobosz 2.48.3 2021-04-22 2021-04-25 I.1. 3 1 Bydgoszcz
STRZELECTWO Adam Dobosz 2.48.5 2021-05-06 2021-05-09 I.1. 2 2 Bydgoszcz
STRZELECTWO Adam Dobosz 2.48.6 2021-05-13 2021-05-16 I.1. 5 1 Wrocław
STRZELECTWO Adam Dobosz 2.48.7 2021-05-20 2021-05-23 I.1. 7 2 Bydgoszcz
STRZELECTWO Adam Dobosz 2.48.9 2021-06-10 2021-06-13 I.1. 6 2 Wrocław
STRZELECTWO Adam Dobosz 2.48.10 2021-06-17 2021-06-20 I.1. 2 1 Wrocław
STRZELECTWO Jacek Dagil 2.48.11 2021-06-24 2021-06-27 I.1. 10 2 Ustka
STRZELECTWO Robert Biczkowski 2.48.13 2021-06-29 2021-07-11 I.1. 2 1 Złotoryja
STRZELECTWO Jacek Dagil 2.48.13.1 2021-07-03 2021-07-11 I.1. 6 2 Ustka
STRZELECTWO do uzgodnienia 2.48.14 2021-10-18 2021-10-24 I.1. 9 2 Łeba
STRZELECTWO do uzgodnienia 2.48.15 2021-11-04 2021-11-07 I.1. 3 1 Wrocław
STRZELECTWO do uzgodnienia 2.48.16 2021-11-11 2021-11-14 I.1. 6 2 Gdynia
STRZELECTWO do uzgodnienia 2.48.17 2021-11-24 2021-11-28 I.1. 3 1 Białystok
SZERMIERKA   1. Sport: SZERMIERKA                       2. Dni szkolenia: 76                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 19, rezerwa = 6            
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.1 2021-01-23 2021-01-24 I.1. 4 1 POZNAŃ
SZERMIERKA Tomasz Ciepły 2.50.2 2021-02-14 2021-02-21 I.1. 3 1 SPAŁA
SZERMIERKA Krzysztof Walka 2.50.3 2021-02-23 2021-02-28 I.1. 3 1 WŁADYSŁAWOWO
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.4 2021-02-26 2021-02-27 I.1. 3 1 POZNAŃ
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.5 2021-03-01 2021-03-07 I.1. 3 2 SZKLARSKA PORĘBA
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.6 2021-05-27 2021-05-28 I.1. 12 1 POZNAŃ
SZERMIERKA Katarzyna Zakrzewska 2.50.7 2021-05-17 2021-05-21 I.1. 2 1 Władysławowo
SZERMIERKA Radosław Glonek 2.50.8 2021-05-14 2021-05-15 I.1. 5 2 WARSZAWA
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.9 2021-05-20 2021-05-22 I.1. 7 3 WARSZAWA
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.10 2021-06-14 2021-06-19 I.1. 19 3 WŁADYSŁAWOWO
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.11 2021-06-23 2021-07-03 I.1. 14 4 Szarlota
SZERMIERKA Krzysztof Walka 2.50.12 2021-07-25 2021-08-05 I.1. 6 2 CZŁUCHÓW
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.50.13 2021-07-31 2021-08-07 I.1. 10 2 Szczyrk
SZERMIERKA Filip Płocharski 2.50.13.1 2021-08-15 2021-08-26 I.1. 15 2 Polanica Zdrój
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE   1. Sport: TAEKWONDO OLIMPIJSKIE              2. Dni szkolenia: 36                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 4, rezerwa = 0            
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.1 2021-02-20 2021-02-20 I.1. 4 1 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.2 2021-03-05 2021-03-07 I.1. 2 1 Warszawa
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.3 2021-03-19 2021-03-21 I.1. 4 1 Warszawa
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.4 2021-04-24 2021-04-24 I.1. 2 1 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.6 2021-05-15 2021-05-15 I.1. 2 1 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.7 2021-05-21 2021-05-23 I.1. 4 1 Białystok
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.7.1 2021-06-04 2021-06-05 I.1. 3 1 Białystok
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.8 2021-08-02 2021-08-13 I.1. 4 1 Gdańsk
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 2.52.9 2021-08-16 2021-08-27 I.1. 3 1 Borne Sulinowo
TENIS   1. Sport: TENIS                     2. Dni szkolenia: 37                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 4, rezerwa = 2            
TENIS Mariusz Ozdoba 2.53.1 2021-03-21 2021-03-25 I.1. 1 1 Puszczykowo
TENIS Mariusz Ozdoba 2.53.3 2021-05-17 2021-05-21 I.1. 4 1 Zabrze
TENIS Mariusz Ozdoba 2.53.5 2021-07-22 2021-07-31 I.1. 4 1 Muszyna
TENIS Mariusz Ozdoba 2.53.8 2021-09-01 2021-09-06 I.1. 4 1 Szczawno Zdrój
TENIS STOŁOWY   1. Sport: TENIS STOŁOWY                2. Dni szkolenia: 37                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 9, rezerwa = 0            
TENIS STOŁOWY Karol Skolimowski 2.54.1 2021-01-04 2021-01-15 I.1. 3 2 Gdańsk
TENIS STOŁOWY Kreft Krystian 2.54.2.1 2021-07-26 2021-08-05 I.1. 3 1 Szczyrk
TENIS STOŁOWY Karol Skolimowski 2.54.3 2021-08-10 2021-08-20 I.1. 6 1 Miastko
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 2.54.4.1 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 6 1 Nowy Dwór Mazowiecki
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 2.54.4.2 2021-10-08 2021-10-10 I.1. 6 1 Kraków
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 2.54.4.3 2021-10-19 2021-10-24 I.1. 9 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 2.54.4.4 2021-11-23 2021-11-28 I.1. 9 1 Gdańsk
TRIATHLON   1. Sport: TRIATHLON                      2. Dni szkolenia: 28                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 4, rezerwa = 1            
TRIATHLON Piotr Netter 2.55.1 2021-06-21 2021-06-30 I.1. 4 1 Czarnków
TRIATHLON Piotr Netter 2.55.2 2021-07-13 2021-07-27 I.1. 1 1 Chodzież 
WIOŚLARSTWO   1. Sport: WIOŚLARSTWO             2. Dni szkolenia: 33                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 12, rezerwa = 6            
WIOŚLARSTWO Danuta Brenk 2.57.1 2021-04-30 2021-05-02 I.1. 1 1 Poznań
WIOŚLARSTWO Mariusz Pluta 2.57.2 2021-06-11 2021-06-12 I.1. 12 2 Bydgoszcz
WIOŚLARSTWO Danuta Brenk 2.57.3 2021-05-28 2021-05-30 I.1. 8 3 Kruszwica
WIOŚLARSTWO Mariusz Pluta 2.57.4 2021-06-25 2021-06-27 I.1. 8 2 Kruszwica
WIOŚLARSTWO Bartosz Pszczółkowski 2.57.5 2021-07-01 2021-07-21 I.1. 11 2 Zgorzałe
WIOŚLARSTWO do uzgodnienia 2.57.5.1 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 12 2 Poznan
WIOŚLARSTWO do uzgodnienia 2.57.5.2 2021-11-12 2021-11-13 I.1. 12 2 Ełk
ZAPASY K   1. Sport: ZAPASY K                       2. Dni szkolenia: 28                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 0            
ZAPASY K Natalia Blok 2.58.1 2021-05-01 2021-05-10 I.1. 6 1 Pelplin
ZAPASY K Natalia Blok 2.58.2 2021-06-18 2021-06-25 I.1. 6 1 Ocypel
ZAPASY K Natalia Blok 2.58.2.1 2021-07-10 2021-07-17 I.1. 4 2 Pelplin
ZAPASY K Natalia Blok 2.58.3.0 2021-07-25 2021-08-01 I.1. 2 1 Pelplin
ZAPASY K Natalia Blok 2.58.3.1 2021-08-15 2021-08-20 I.1. 5 2 Koronowo
ZAPASY K Natalia Blok 2.58.3.2 2021-08-28 2021-09-02 I.1. 1 1 Ocypel
ZAPASY KLASYCZNE   1. Sport: ZAPASY KLASYCZNE                     2. Dni szkolenia: 57                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 9            
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 2.59.1 2021-02-26 2021-02-28 I.1. 11 2 Warszawa
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 2.59.6 2021-07-05 2021-07-12 I.1. 10 2 Wydminy
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 2.59.7 2021-08-07 2021-08-21 I.1. 11 2 Wydminy
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 2.59.7.1 2021-08-21 2021-08-29 I.1. 2 1 Władysławowo
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 2.59.7.2 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 15 2 Gdańsk
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 2.59.7.3 2021-10-08 2021-10-10 I.1. 15 2 Piotrków Tryb
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 2.59.8 2021-10-15 2021-10-17 I.1. 15 2 Radom
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 2.59.8.1 2021-10-17 2021-10-25 I.1. 2 1 Radom
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 2.59.8.2 2021-10-29 2021-10-31 I.1. 15 2 Poznań
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 2.59.8.3 2021-11-05 2021-11-07 I.1. 14 2 Gdańsk
ZAPASY WOLNE   1. Sport: ZAPASY WOLNE                      2. Dni szkolenia: 28                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 2, rezerwa = 0            
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 2.60.1 2021-05-01 2021-05-10 I.1. 2 1 Białogard
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 2.60.2 2021-05-21 2021-05-28 I.1. 1 1 Białogard
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 2.60.3 2021-06-18 2021-06-25 I.1. 2 1 Ocypel
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 2.60.3.1 2021-07-10 2021-07-17 I.1. 1 1 Pelplin
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 2.60.4.1 2021-08-15 2021-08-20 I.1. 1 1 Koronowo
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 2.60.4.2 2021-08-28 2021-09-02 I.1. 1 1 Ocypel
ŻEGLARSTWO   1. Sport: ŻEGLARSTWO                     2. Dni szkolenia: 176                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 33, rezerwa = 21            
ŻEGLARSTWO Dominik Schutta 2.61.1 2021-05-01 2021-05-09 I.1. 11 2 Puck
ŻEGLARSTWO Włodzimierz Radwaniecki 2.61.2 2021-04-30 2021-05-09 I.1. 2 1 Charzykowy
ŻEGLARSTWO Łukasz Buderaski 2.61.5 2021-05-07 2021-05-09 I.1. 6 1 Puck
ŻEGLARSTWO Dominik Schutta 2.61.6 2021-05-11 2021-05-16 I.1. 4 2 Gdynia
ŻEGLARSTWO Grzegorz Formela 2.61.7 2021-05-13 2021-05-16 I.1. 8 2 Ostróda
ŻEGLARSTWO Andrzej Lutomski 2.61.8 2021-05-14 2021-05-16 I.1. 3 1 Puck
ŻEGLARSTWO Marcin Mickiewicz 2.61.9 2021-05-16 2021-05-23 I.1. 4 1 Krynica M.
ŻEGLARSTWO Łukasz Buderaski 2.61.10 2021-05-13 2021-05-16 I.1. 8 2 Puck
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 2.61.11 2021-05-23 2021-05-30 I.1. 9 1 Krynica M.
ŻEGLARSTWO Dominik Schutta 2.61.12 2021-05-25 2021-05-31 I.1. 12 3 Dziwnów
ŻEGLARSTWO Piotr Szyc 2.61.13 2021-05-27 2021-05-30 I.1. 4 1 Pisz
ŻEGLARSTWO Łukasz Buderaski 2.61.15 2021-05-28 2021-05-30 I.1. 5 2 Kalisz
ŻEGLARSTWO Marcin Mickiewicz 2.61.17 2021-06-01 2021-06-06 I.1. 2 1 Gdynia
ŻEGLARSTWO Grzegorz Formela 2.61.17.1 2021-06-04 2021-06-06 I.1. 4 1 Mechelinki
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 2.61.18 2021-06-10 2021-06-13 I.1. 9 3 Puck 
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 2.61.20.1 2021-06-17 2021-06-20 I.1. 4 2 Zegrze
ŻEGLARSTWO Andrzej Lutomski 2.61.20.2 2021-06-18 2021-06-20 I.1. 3 1 Gdynia
ŻEGLARSTWO Łukasz Buderaski 2.61.23 2021-06-24 2021-06-30 I.1. 8 1 Puck
ŻEGLARSTWO Andrzej Lutomski 2.61.25 2021-07-01 2021-07-06 I.1. 6 1 Gdynia
ŻEGLARSTWO Grzegorz Formela 2.61.26 2021-07-02 2021-07-11 I.1. 6 1 Puck
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 2.61.27.1 2021-07-12 2021-07-15 I.1. 9 1 Puck
ŻEGLARSTWO Łukasz Buderaski 2.61.28 2021-07-19 2021-07-25 I.1. 9 1 Puck
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 2.61.29 2021-08-08 2021-08-15 I.1. 5 2 Puck 
ŻEGLARSTWO Marcin Mickiewicz 2.61.31 2021-08-14 2021-08-22 I.1. 4 2 Giżycko
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 2.61.31.1 2021-08-15 2021-08-18 I.1. 9 3 Dziwnów 
ŻEGLARSTWO Dominik Schutta 2.61.32 2021-08-19 2021-08-22 I.1. 9 3 Szczecin
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 2.61.32.1 2021-08-27 2021-08-31 I.1. 6 1 Puck
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 2.61.33 2021-09-02 2021-09-05 I.1. 8 2 Pisz
ŻEGLARSTWO Mirosław Laskowski/Marcin Mickiewicz 2.61.34 2021-09-06 2021-09-12 I.1. 4 2 Gdańsk GZ
ŻEGLARSTWO Dominik Schutta 2.61.35 2021-09-13 2021-09-19 I.1. 10 3 Dziwnów
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 2.61.36 2021-09-15 2021-09-19 I.1. 8 2 Krynica M.
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 2.61.36.1 2021-09-30 2021-10-03 I.1. 4 2 Mrągowo
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 2.61.36.2 2021-09-30 2021-10-03 I.1. 3 2 Pisz
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 2.61.37 2021-10-06 2021-10-09 I.1. 11 3 Giżycko
KWJ/KWMłd   Kadra Wojewódzka Juniora/Młodzieżowca      
BADMINTON   1. Sport: BADMINTON                     2. Dni szkolenia: 57                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa = 0            
BADMINTON Przemysław Ciastoń 3.2.1 2021-01-08 2021-01-15 I.1. 5 1 Solec Kujawski
BADMINTON Przemysław Ciastoń 3.2.2 2021-04-19 2021-04-21 I.1. 3 1 Bieruń
BADMINTON Przemysław Ciastoń 3.2.3 2021-06-02 2021-06-06 I.1. 5 1 Chmielno
BADMINTON Rafał Kasprów 3.2.4.1 2021-08-02 2021-08-09 I.1. 6 1 Lipnica
BADMINTON Przemysław Ciastoń 3.2.6 2021-08-09 2021-08-15 I.1. 6 1 Chmielno
BADMINTON Przemysław Ciastoń 3.2.7 2021-08-16 2021-08-27 I.1. 2 1 Gdańsk
BOKS K   1. Sport: BOKS K                  2. Dni szkolenia: 34                 3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 4, rezerwa = 5            
BOKS K Jarosław Rydzewski 3.5.1 2021-07-23 2021-08-06 I.1. 3 1 Zieleniec
BOKS K Marcin Gruchała 3.5.2 2021-08-07 2021-08-14 I.1. 3 1 Mrzeżyno
BOKS K Marcin Pałucki 3.5.2.1 2021-08-14 2021-08-20 I.1. 3 1 Łomża
BOKS K Dariusz Gumowski 3.5.4 2021-09-05 2021-09-11 I.1. 3 1 Gliwice
BOKS K do uzgodnienia 3.5.4.1 2021-11-10 2021-11-14 I.1. 4 1 do ustalenia
BOKS K do uzgodnienia 3.5.4.2 2021-11-24 2021-11-28 I.1. 4 1 do ustalenia
BOKS M   1. Sport: BOKS M                  2. Dni szkolenia: 40                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 9, rezerwa = 0            
BOKS M Jarosław Rydzewski 3.6.1 2021-07-23 2021-08-06 I.1. 2 1 Zieleniec
BOKS M Marcin Gruchała 3.6.2 2021-08-07 2021-08-14 I.1. 3 1 Mrzeżyno
BOKS M Marcin Pałucki 3.6.2.1 2021-08-14 2021-08-20 I.1. 2 1 Łomża
BOKS M do uzgodnienia 3.6.4.1 2021-09-21 2021-09-28 I.1. 3 1 do ustalenia
BOKS M do uzgodnienia 3.6.4.2 2021-10-17 2021-10-30 I.1. 2 1 do ustalenia
BOKS M do uzgodnienia 3.6.4.3 2021-11-20 2021-11-27 I.1. 4 1 do ustalenia
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA   1. Sport: GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA                 2. Dni szkolenia: 51                 3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 10, rezerwa = 0            
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 3.9.1 2021-05-10 2021-05-13 I.1. 6 2 GDYNIA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Anna Mrozińska 3.9.3 2021-07-11 2021-07-21 I.1. 4 1 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Walczyk 3.9.4 2021-08-02 2021-08-06 I.1. 10 2 GDYNIA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Anna Mrozińska 3.9.5 2021-08-13 2021-08-20 I.1. 6 1 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 3.9.6 2021-08-21 2021-08-29 I.1. 4 1 PŁOTY
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 3.9.6.1 2021-09-03 2021-09-05 I.1. 4 2 Bielsko-Biała
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do uzgodnienia 3.9.7 2021-09-17 2021-09-19 I.1. 8 2 WROCŁAW
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 3.9.8 2021-10-08 2021-10-10 I.1. 10 2 SOSNOWIEC
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do uzgodnienia 3.9.9 2021-10-21 2021-10-24 I.1. 10 2 WARSZAWA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do uzgodnienia 3.9.10 2021-11-12 2021-11-14 I.1. 4 1 BRZEG DOLNY
gimnastyka sportowa K   1. Sport: gimnastyka sportowa K                 2. Dni szkolenia: 27                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 3, rezerwa = 0            
gimnastyka sportowa K Czesław Słodkowski 3.10.2 2021-07-17 2021-07-26 I.1. 2 1 Zwierzyń
gimnastyka sportowa K Czesław Słodkowski 3.10.3 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 2 1 Zabrze
gimnastyka sportowa K do uzgodnienia 3.10.4 2021-10-04 2021-10-07 I.1. 3 1 Gdańsk
gimnastyka sportowa K do uzgodnienia 3.10.4.1 2021-10-15 2021-10-28 I.1. 3 1 Gdańsk
gimnastyka sportowa K do uzgodnienia 3.10.5 2021-11-19 2021-11-21 I.1. 3 1 Rumia
gimnastyka sportowa M   1. Sport: gimnastyka sportowa M                   2. Dni szkolenia: 40                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 6, rezerwa = 3            
gimnastyka sportowa M Czesław Słodkowski 3.11.1 2021-04-06 2021-04-18 I.1. 5 2 Gdańsk
gimnastyka sportowa M Czesław Słodkowski 3.11.2 2021-07-17 2021-07-26 I.1. 5 1 Zwierzyń
gimnastyka sportowa M Czesław Słodkowski 3.11.3 2021-07-28 2021-08-05 I.1. 6 1 Gdańsk
gimnastyka sportowa M Czesław Słodkowski 3.11.4 2021-08-06 2021-08-15 I.1. 5 1 Zabrze
GOLF   1. Sport: GOLF                    2. Dni szkolenia: 34                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 1, rezerwa = 0            
GOLF Wacław Laszkiewicz 3.12.2 2021-05-19 2021-05-23 I.1. 1 1 Naterki
GOLF Wacław Laszkiewicz 3.12.4 2021-06-28 2021-07-01 I.1. 1 1 Sobienie
GOLF Wacław Laszkiewicz 3.12.5 2021-07-19 2021-07-22 I.1. 1 1 Toya Wrocław
GOLF Wacław Laszkiewicz 3.12.7 2021-08-03 2021-08-06 I.1. 1 1 Gradi
GOLF Wacław Laszkiewicz 3.12.9 2021-08-19 2021-08-22 I.1. 1 1 Binowo
GOLF Wacław Laszkiewicz 3.12.10 2021-09-23 2021-09-26 I.1. 1 1 Kalinowe Pola
GOLF Wacław Laszkiewicz 3.12.11 2021-11-01 2021-11-07 I.1. 1 1 Cetniewo
JEŹDZIECTWO   1. Sport: JEŹDZIECTWO                  2. Dni szkolenia: 34                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 2, rezerwa =2            
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 3.14.2 2021-05-01 2021-05-03 I.1. 2 1 Barłomino
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 3.14.4 2021-06-04 2021-06-06 I.1. 2 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 3.14.6 2021-06-28 2021-07-04 I.1. 2 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 3.14.7 2021-07-23 2021-07-25 I.1. 2 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO Łukasz Lesner 3.14.7.1 2021-08-21 2021-08-22 I.1. 2 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 3.14.8 2021-09-04 2021-09-05 I.1. 2 1 Kwieki
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 3.14.9 2021-09-17 2021-09-19 I.1. 2 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 3.14.10 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 2 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 3.14.11 2021-10-23 2021-10-24 I.1. 2 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 3.14.11.1 2021-11-11 2021-11-14 I.1. 2 1 Dziemiany
JEŹDZIECTWO do uzgodnienia 3.14.11.2 2021-11-25 2021-11-28 I.1. 2 1 Dziemiany
JUDO K   1. Sport: JUDO K                   2. Dni szkolenia: 30                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa = 5            
JUDO K Tomasz Lisicki 3.15.1 2021-07-15 2021-07-28 I.1. 5 3 Zakopane
JUDO K Tomasz Lisicki 3.15.2 2021-08-15 2021-08-27 I.1. 8 2 Władysławowo
JUDO K Tomasz Lisicki 3.15.3 2021-09-20 2021-09-26 I.1. 8 1 Gdańsk
JUDO K do uzgodnienia 3.15.3.1 2021-10-20 2021-10-23 I.1. 7 1 Gdańsk
JUDO M   1. Sport:JUDO M                 2. Dni szkolenia: 30                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 8, rezerwa =8            
JUDO M Tomasz Lisicki 3.16.1 2021-07-15 2021-07-28 I.1. 8 3 Zakopane
JUDO M Tomasz Lisicki 3.16.2 2021-08-15 2021-08-27 I.1. 8 1 Władysławowo
JUDO M Tomasz Lisicki 3.16.3 2021-09-21 2021-09-26 I.1. 8 1 Gdańsk
KAJAKARSTWO KLASYCZNE   1. Sport: KAJAKARSTWO KLASYCZNE                  2. Dni szkolenia: 44                 3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 5, rezerwa = 4            
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 3.17.2 2021-04-23 2021-04-25 I.1. 5 1 Wałcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 3.17.3 2021-05-21 2021-05-23 I.1. 5 1 Bydgoszcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 3.17.4 2021-07-05 2021-07-18 I.1. 2 1 Szteklin
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 3.17.5 2021-07-18 2021-08-01 I.1. 5 1 Szteklin
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 3.17.6 2021-07-23 2021-07-25 I.1. 3 1 Poznań
KAJAKARSTWO KLASYCZNE Piotr Ciesielski 3.17.7 2021-08-05 2021-08-08 I.1. 5 1 Bydgoszcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE do uzgodnienia 3.17.8 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 5 1 Wałcz
KAJAKARSTWO KLASYCZNE do uzgodnienia 3.17.8.1 2021-12-09 2021-12-19 I.1. 3 1 Szklarska Poręba
ŁUCZNICTWO   1. Sport: ŁUCZNICTWO                     2. Dni szkolenia: 24                 3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 5, rezerwa = 2            
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 3.28.1 2021-04-30 2021-05-02 I.1. 2 1 Gdańsk
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 3.28.2 2021-04-23 2021-04-25 I.1. 3 1 Legnica
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 3.28.3 2021-05-22 2021-05-23 I.1. 2 1 Warszawa
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 3.28.4 2021-06-25 2021-06-26 I.1. 3 1 Warszawa
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 3.28.5 2021-07-04 2021-07-14 I.1. 2 1 Mausz
ŁUCZNICTWO Karol Grzymski 3.28.5.1 2021-08-02 2021-08-05 I.1. 2 1 Gdańsk
ŁUCZNICTWO Karol Grzymski 3.28.6 2021-08-06 2021-08-08 I.1. 3 1 Bytom
ŁUCZNICTWO Jadwiga Wilejto 3.28.7.1 2021-08-17 2021-08-27 I.1. 2 1 Mausz
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 3.28.7.2 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 5 1 Więcławice
ŁUCZNICTWO do uzgodnienia 3.28.7.3 2021-09-24 2021-09-25 I.1. 2 1 Bytom
ŁUCZNICTWO Beata Olędzka 3.28.7.4 2021-09-25 2021-09-26 I.1. 3 1 Żołędowo
ŁUCZNICTWO do uzgodnienia 3.28.8 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 5 1 Kielce
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE   1. Sport: ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE                  2. Dni szkolenia: 26                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 2, rezerwa = 0            
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Mirosław Gabryś 3.29.1 2021-08-02 2021-08-13 I.1. 1 1 Toruń
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE Mirosław Gabryś 3.29.2 2021-08-16 2021-08-29 I.1. 2 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE   1. Sport: ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE                   2. Dni szkolenia: 53                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 3, rezerwa = 0            
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Artur Kostecki 3.30.1 2021-03-12 2021-03-14 I.1. 3 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Artur Kostecki 3.30.2 2021-03-20 2021-03-21 I.1. 3 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Witold Mazur 3.30.2.1 2021-05-21 2021-05-31 I.1. 2 1 Zieleniec
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Witold Mazur 3.30.2.2 2021-07-15 2021-07-24 I.1. 1 1 Spała
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Witold Mazur 3.30.3.1 2021-07-30 2021-08-07 I.1. 1 1 Spała
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE Artur Kostecki 3.30.4 2021-08-16 2021-08-28 I.1. 2 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 3.30.5 2021-09-20 2021-09-23 I.1. 2 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 3.30.6 2021-09-24 2021-09-26 I.1. 2 2 Gdańsk
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 3.30.7 2021-10-15 2021-10-27 I.1. 1 2 Spała
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE do uzgodnienia 3.30.8.1 2021-10-27 2021-10-31 I.1. 1 1 Spała
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW   1. Sport: PODNOSZENIE CIĘŻARÓW                     2. Dni szkolenia: 73                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 7, rezerwa = 0            
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Lidia Guss 3.44.1 2021-01-04 2021-01-14 I.1. 2 1 Gdańsk
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Roman Kozłowski 3.44.2 2021-01-04 2021-01-14 I.1. 2 1 Nowy Dwór
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Lidia Guss 3.44.3 2021-01-04 2021-01-14 I.1. 4 1 Kwidzyn
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Damian Hahn 3.44.4 2021-07-14 2021-07-24 I.1. 4 1 Białogard
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Mirosław Tubaja 3.44.5 2021-07-14 2021-07-23 I.1. 3 1 Kwidzyn
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Michał Hahn 3.44.7 2021-08-10 2021-08-20 I.1. 5 1 Grudziądz
RUGBY M   1. Sport: RUGBY M                    2. Dni szkolenia: 12                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 12, rezerwa = 12            
RUGBY M Grzegorz Kacała 3.46.2.1 2021-08-24 2021-08-30 I.1. 12 1 Białka Tatrzańska
RUGBY M do uzgodnienia 3.46.2.2 2021-09-11 2021-09-12 I.1. 12 1 Gdańsk
RUGBY M do uzgodnienia 3.46.2.3 2021-09-25 2021-09-26 I.1. 12 1 Gdańsk
RUGBY M do uzgodnienia 3.46.3 2021-10-14 2021-10-17 I.1. 10 1 Burzenin
STRZELECTWO   1. Sport: STRZELECTWO                    2. Dni szkolenia: 47                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 7            
STRZELECTWO Adam Dobosz 3.48.1 2021-03-18 2021-03-21 I.1. 5 2 Siedlce
STRZELECTWO Adam Dobosz 3.48.3 2021-04-22 2021-04-25 I.1. 7 2 Bydgoszcz
STRZELECTWO Adam Dobosz 3.48.4 2021-06-03 2021-06-06 I.1. 4 2 Wrocław
STRZELECTWO Adam Dobosz 3.48.5 2021-05-13 2021-05-16 I.1. 10 2 Wrocław
STRZELECTWO Adam Dobosz 3.48.7 2021-06-16 2021-06-20 I.1. 5 2 Wrocław
STRZELECTWO Jacek Dagil 3.48.7.1 2021-06-24 2021-06-27 I.1. 5 2 Ustka
STRZELECTWO Robert Biczkowski 3.48.8 2021-06-29 2021-07-11 I.1. 4 1 Złotoryja
STRZELECTWO Jacek Dagil 3.48.9 2021-08-28 2021-09-04 I.1. 10 2 Ustka
STRZELECTWO Jerzy Malotka-Trzebiatowski 3.48.10 2021-09-30 2021-10-03 I.1. 5 2 Starachowice
STRZELECTWO do uzgodnienia 3.48.11 2021-10-18 2021-10-24 I.1. 10 2 Łeba
STRZELECTWO do uzgodnienia 3.48.12 2021-11-04 2021-11-07 I.1. 8 2 Wrocław
STRZELECTWO do uzgodnienia 3.48.13 2021-11-24 2021-11-28 I.1. 7 2 Białystok
SZERMIERKA   1. Sport: SZERMIERKA                    2. Dni szkolenia: 65                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 12, rezerwa = 8            
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.1 2021-01-23 2021-01-24 I.1. 9 2 POZNAŃ
SZERMIERKA Sławomir Mocek 3.50.2 2021-02-14 2021-02-21 I.1. 3 1 SPAŁA
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.3 2021-02-26 2021-02-27 I.1. 11 1 POZNAŃ
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.4 2021-03-01 2021-03-07 I.1. 4 1 SZKLARSKA PORĘBA
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.5 2021-05-27 2021-05-28 I.1. 2 1 POZNAŃ
SZERMIERKA Radosław Glonek 3.50.6 2021-05-14 2021-05-15 I.1. 4 1 WARSZAWA
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.7 2021-05-20 2021-05-22 I.1. 12 3 WARSZAWA
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.8 2021-06-14 2021-06-19 I.1. 4 1 WŁADYSŁAWOWO
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.9 2021-06-23 2021-07-03 I.1. 4 4 SZARLOTA
SZERMIERKA Krzysztof Walka 3.50.10 2021-07-25 2021-08-01 I.1. 3 2 CZŁUCHÓW
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.50.11 2021-07-31 2021-08-07 I.1. 6 2 Szczyrk
SZERMIERKA Longin Szmit 3.50.11.1 2021-08-15 2021-08-26 I.1. 5 2 Polanica Zdrój
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE   1. Sport: TAEKWONDO OLIMPIJSKIE                  2. Dni szkolenia: 24                 3. Liczba szkolonych zawodników:grupa szkolenia = 4, rezerwa = 2            
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.1 2021-02-20 2021-02-20 I.1. 4 2 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.2 2021-03-12 2021-03-14 I.1. 1 1 Warszawa
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.3 2021-03-26 2021-03-27 I.1. 4 1 Warszawa
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.4 2021-04-24 2021-04-24 I.1. 2 1 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.5 2021-05-15 2021-05-15 I.1. 3 2 Bydgoszcz
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.5.1 2021-05-21 2021-05-23 I.1. 4 1 Białystok
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.6 2021-05-28 2021-05-29 I.1. 4 2 Warszawa
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.7 2021-06-04 2021-06-05 I.1. 4 1 Białystok
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.8.1 2021-08-02 2021-08-13 I.1. 3 1 Gdańsk
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE Leszek Wenecki 3.52.8.2 2021-08-16 2021-08-27 I.1. 3 1 Borne Sulinowo
TENIS   1. Sport: TENIS                  2. Dni szkolenia: 23                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 2, rezerwa = 1            
TENIS Mariusz Ozdoba 3.53.1 2021-03-22 2021-03-27 I.1. 1 1 Puszczykowo
TENIS Mariusz Ozdoba 3.53.3 2021-07-22 2021-07-31 I.1. 1 1 Muszyna
TENIS Mariusz Ozdoba 3.53.4 2021-08-02 2021-08-06 I.1. 2 1 Sobota
TENIS Mariusz Ozdoba 3.53.6 2021-09-01 2021-09-06 I.1. 1 1 Szczawno Zdrój
TENIS STOŁOWY   1. Sport: TENIS STOŁOWY                     2. Dni szkolenia: 50               3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 10, rezerwa = 5            
TENIS STOŁOWY Karol Skolimowski 3.54.1 2021-01-04 2021-01-15 I.1. 5 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY Płotka Waldemar 3.54.2 2021-01-11 2021-01-16 I.1. 2 1 Luzino
TENIS STOŁOWY Karol Skolimowski 3.54.3 2021-05-26 2021-05-30 I.1. 7 1 Ustrzyki Dolne
TENIS STOŁOWY Kreft Krystian 3.54.4.1 2021-07-26 2021-08-05 I.1. 6 1 Szczyrk
TENIS STOŁOWY Karol Skolimowski 3.54.5 2021-08-10 2021-08-20 I.1. 6 1 Miastko
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.1 2021-09-06 2021-09-07 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.2 2021-09-13 2021-09-14 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.3 2021-09-20 2021-09-21 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.4 2021-09-27 2021-09-28 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.5 2021-10-01 2021-10-03 I.1. 8 1 Nowy Dwór Mazowiecki
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.6 2021-10-11 2021-10-12 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.7 2021-10-18 2021-10-19 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.8 2021-10-19 2021-10-24 I.1. 8 2 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.9 2021-11-08 2021-11-09 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.10 2021-11-15 2021-11-16 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.11 2021-11-22 2021-11-23 I.1. 3 1 Gdańsk
TENIS STOŁOWY do uzgodnienia 3.54.6.12 2021-11-29 2021-11-30 I.1. 5 1 Gdańsk
TRIATHLON   1. Sport: TRIATHLON                2. Dni szkolenia: 34                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 2, rezerwa = 1            
TRIATHLON Piotr Netter 3.55.1 2021-06-21 2021-06-30 I.1. 2 1 Czarnków
TRIATHLON Piotr Netter 3.55.2 2021-07-13 2021-07-27 I.1. 2 1 Chodzież
WIOŚLARSTWO   1. Sport: WIOŚLARSTWO                   2. Dni szkolenia: 43                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 14, rezerwa = 7            
WIOŚLARSTWO Mariusz Pluta 3.57.1 2021-01-31 2021-02-12 I.1. 3 1 Murzasichle
WIOŚLARSTWO Danuta Brenk 3.57.2 2021-04-27 2021-04-30 I.1. 6 1 Poznań
WIOŚLARSTWO Bykowski Tomasz 3.57.3 2021-04-30 2021-05-02 I.1. 8 3 Poznań
WIOŚLARSTWO Danuta Brenk 3.57.4 2021-05-28 2021-05-30 I.1. 9 1 Kruszwica
WIOŚLARSTWO Danuta Brenk 3.57.5 2021-06-25 2021-06-27 I.1. 8 3 Kruszwica
WIOŚLARSTWO Bykowski Tomasz 3.57.6 2021-07-01 2021-07-15 I.1. 11 2 Zgorzałe
WIOŚLARSTWO Michał Rychlicki 3.57.6.1 2021-07-22 2021-07-29 I.1. 1 1 Zgorzałe
WIOŚLARSTWO Michał Rychlicki 3.57.6.2 2021-07-19 2021-07-29 I.1. 5 1 Zgorzałe
WIOŚLARSTWO do uzgodnienia 3.57.7 2021-10-22 2021-10-24 I.1. 14 2 Poznan
WIOŚLARSTWO do uzgodnienia 3.57.7.1 2021-11-12 2021-11-13 I.1. 3 1 Ełk
ZAPASY K   1. Sport: ZAPASY K                  2. Dni szkolenia: 41                3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 4, rezerwa = 0            
ZAPASY K Zbigniew Grzegorowski 3.58.1 2021-03-20 2021-03-27 I.1. 2 1 Wydminy
ZAPASY K Natalia Blok 3.58.2 2021-05-01 2021-05-10 I.1. 4 3 Pelplin
ZAPASY K Natalia Blok 3.58.3 2021-05-22 2021-05-29 I.1. 2 1 Wydminy
ZAPASY K Anna Sznajder 3.58.4 2021-06-21 2021-06-27 I.1. 4 2 Wydminy
ZAPASY K Anna Sznajder 3.58.5 2021-07-01 2021-07-07 I.1. 4 2 Wydminy
ZAPASY K Adam Blok 3.58.5.1 2021-07-12 2021-07-14 I.1. 2 1 Pelplin
ZAPASY K Natalia Blok 3.58.6.0 2021-08-06 2021-08-12 I.1. 4 1 Ocypel
ZAPASY KLASYCZNE   1. Sport: ZAPASY KLASYCZNE                   2. Dni szkolenia: 39                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 7, rezerwa = 5            
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 3.59.2 2021-07-05 2021-07-12 I.1. 5 1 Wydminy
ZAPASY KLASYCZNE Norbert Serba 3.59.4 2021-08-07 2021-08-21 I.1. 7 1 Wydminy
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 3.59.4.1 2021-10-23 2021-11-03 I.1. 2 1 Szczyrk
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 3.59.4.1 2021-11-05 2021-11-07 I.1. 5 1 Gdańsk
ZAPASY KLASYCZNE do uzgodnienia 3.59.5 2021-11-12 2021-11-13 I.1. 7 1 Wałbrzych
ZAPASY WOLNE   1. Sport: ZAPASY WOLNE                    2. Dni szkolenia: 34                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 4, rezerwa = 0            
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 3.60.1 2021-05-03 2021-05-13 I.1. 4 1 Białogard
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 3.60.2 2021-05-21 2021-05-28 I.1. 4 2 Białogard
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 3.60.3 2021-06-05 2021-06-11 I.1. 4 2 Białogard
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 3.60.4 2021-06-18 2021-06-24 I.1. 4 2 Ocypel
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 3.60.5.1 2021-08-15 2021-08-20 I.1. 4 2 Koronowo
ZAPASY WOLNE Natalia Blok 3.60.5.2 2021-09-01 2021-09-03 I.1. 4 1 Pelplin
ŻEGLARSTWO   1. Sport: ŻEGLARSTWO                    2. Dni szkolenia: 139                 3. Liczba szkolonych zawodników: grupa szkolenia = 15, rezerwa = 14            
ŻEGLARSTWO Marcin Mickiewicz 3.61.4 2021-05-16 2021-05-23 I.1. 3 2 Krynica M.
ŻEGLARSTWO Paweł Solecki 3.61.5 2021-05-20 2021-05-23 I.1. 1 1 Krynica M.
ŻEGLARSTWO Szymon Makowski 3.61.6 2021-05-17 2021-05-23 I.1. 2 1 Krynica M.
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 3.61.7 2021-05-23 2021-05-30 I.1. 10 1 Krynica M. 
ŻEGLARSTWO Filip Lipski 3.61.8 2021-05-27 2021-05-30 I.1. 5 2 Krynica M.
ŻEGLARSTWO Marcin Mickiewicz 3.61.9 2021-06-01 2021-06-06 I.1. 3 1 Gdynia
ŻEGLARSTWO Filip Lewandowski 3.61.11 2021-06-10 2021-06-13 I.1. 7 2 Puck
ŻEGLARSTWO Mirosław Laskowski 3.61.11.1 2021-06-17 2021-06-20 I.1. 3 2 Zegrze
ŻEGLARSTWO Filip Lipski 3.61.13 2021-06-25 2021-07-01 I.1. 5 1 Gdańsk
ŻEGLARSTWO Szymon Makowski  3.61.15 2021-07-05 2021-07-11 I.1. 2 1 Gdańsk/Gdynia
ŻEGLARSTWO Mirosław Laskowski 3.61.16 2021-07-12 2021-07-15 I.1. 10 3 Puck
ŻEGLARSTWO Mirosław Laskowski 3.61.18 2021-08-08 2021-08-15 I.1. 6 2 Puck
ŻEGLARSTWO Marcin Mickiewicz 3.61.19 2021-08-14 2021-08-22 I.1. 3 2 Giżycko
ŻEGLARSTWO Mirosław Laskowski 3.61.22 2021-08-15 2021-08-18 I.1. 11 3 Dziwnów 
ŻEGLARSTWO Filip Lipski 3.61.22.1 2021-08-16 2021-08-20 I.1. 2 1 Giżycko
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 3.61.23 2021-09-06 2021-09-12 I.1. 11 2 Gdańsk GZ
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 3.61.24 2021-09-09 2021-09-12 I.1. 4 1 Gdańsk GZ
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 3.61.25 2021-09-16 2021-09-19 I.1. 2 1 Gdańsk GZ
ŻEGLARSTWO Mirosław Laskowski 3.61.26 2021-09-18 2021-09-26 I.1. 4 2 Gdańsk
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 3.61.27 2021-10-10 2021-10-17 I.1. 4 2 Gdańsk
ŻEGLARSTWO do uzgodnienia 3.61.28 2021-12-10 2021-12-19 I.1. 7 1 Zakopane
                 
                 
łyżwiarstwo figurowe Gabryś Mirosław 4.29.1 2021-02-05 2021-02-05 I.3. 89 30 Gdańsk
badminton Komar Łukasz 4.2.1. 2021-05-16 2021-05-16 I.3. 40 9 Słupsk
brydż Kmieciak Roman 4.7.1 2021-05-22 2021-05-22 I.3. 32 5 Gdańsk
gimnastyka sportowa M Słodkowski Czesław 4.11.1 2021-06-04 2021-06-06 I.3. 17 10 Gdańsk
łucznictwo Olędzka Beata 4.28.1 2021-06-19 2021-06-19 I.3. 45 18 Gdańsk
pięciobój nowoczesny Szymczuk Jan 4.33.1 2021-06-19 2021-06-19 I.3. 145 55 Gdynia
lekka atletyka Radtke Marek 4.26.1 2021-09-11 2021-09-11 I.3. 200 40 Gdańsk
bilard Chmiel Adrian 4.4.1 2021-09-24 2021-09-24 I.3. 20 5 Lisewo Malborskie
sumo Wiśniewski Tomasz 4.63.1 2021-10-01 2021-10-02 I.3. 50 15 Kwidzyn
żeglarstwo Lipski Filip 4.61.1 2021-10-02 2021-10-03 I.3. 100 25 Charzykowy
kolarstwo MTB Malecki Dariusz 4.22.1 2021-10-16 2021-10-16 I.3. 120 30 Ostrzyce
taekwon-do ITF Wołosz Marcin 4.51.1 2021-10-17 2021-10-17 I.3. 130 30 Gdańsk
LA - biegi przełajowe Radtke Marek 4.26.2 2021-11-21 2021-11-21 I.3. 100 20 Tczew
  • Najnowsze zdjęcia