SZKOLENIE

qq

Dział szkolenia Pomorskiej Federacji zaprasza na szkolenia:

 

 • "Rozwój kompetencji trenerów pracujących z utalentowanymi zawodnikami" szkolenie odbędzię się w COS Giżycko 10.11.2017 r.

  Instytut Sportu-PIB na zlecenie Ministra Sportu i Turystyki realizuje projekt edukacyjny skierowany do trenerów kadr narodowych i bezpośredniego zaplecza kadr pod nazwą Akademia Trenerska.

  Poproszę u uzupełnienie druku zgłoszenia na szkolenie.  Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń.

druk zgłoszenia Giżycko

 • Aby zgłosić się na szkolenie, należy uzupełnić druk zgłoszenia i przesłać na adres:magdalena.slowikowska@insp.waw.pl

  Koszt szkoleń pokrywa Akademia Trenerska, poza kosztem dojazdu na miejsce szkolenia.

   

  Poprosimy o zgłoszenia na szkolenie do dnia- 03.11.2017

 • "KIEROWANIE ROZWOJEM KADR SZKOLENIOWYCH" Rekrutacja na szkolenie w ramach Akademia Trenerska trwa! Termin: 25-26.10.2017 Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy Warszawa oraz 07-08.12.2017 COS Zakopane. Program szkolenia jest efektem współpracy Instytutu Sportu-PIB, the International Council for Coaching Excellence (ICCE) oraz NSSU Coach Developer Academy. Oparty jest on na międzynarodowym standardzie kwalifikacji „Trenera rozwoju innych trenerów”.

Wiecej informacji NSSU Coach Developer Academy link:https://www.ncda.tokyo

 

 • "Rozwój kompetencji trenerów pracujących z utalentowanymi zawodnikami"
 • Cel: rozwój kompetencji zmierzających do rozpoznania i reagowania na indywidualne potrzeby utalentowanych zawodników oraz rozwój umiejętności praktycznego wykorzystania trzech istotnych form warsztatu trenerskiego: obserwacji, analizy i informacji zwrotnej.

- 10.11.2017- Giżycko
- 04.12.2017- Wałcz

Wiecej informacji AkademiaTrenerska

 
 • Najnowsze zdjęcia