Ogłoszenie WSZS w Gdańsku Pilne !!!

08.09.2014 14:26:00 | Jarek Mazurowski

Termin zgłaszania i rejestracji Animatorów do udziału w projekcie Animator Sportu Dzieci i Młodzieży został przedłużony do 12 września 2014 (ostatnie dni rejestracji) 

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku, informuje że Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie wygrał konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na realizację ogólnopolskiego programu „Animator Sportu Dzieci i Młodzieży” w okresie wrzesień-grudzień w 2014 roku. Środki MSiT to 4-miesiące po 350 zł w formie opłaty zajęć sportowych dla animatora.

Zapraszamy wszystkie kluby i stowarzyszenia sportowe, których trenerzy, instruktorzy  pracują z młodzieżą gimnazjalną do zapoznania się z projektem i zapisania animatorów do programu .

Termin zgłaszania i rejestracji Animatorów do udziału w projekcie Animator Sportu Dzieci i Młodzieży został przedłużony do 12 września 2014 (ostatnie dni rejestracji) . Przystąpienie  do projektów klubów i stowarzyszenia sportowych poprzez stronę operatora http://animatorsdim.szs.pl

W systemie trzeba będzie wypełnić wniosek,  później go wydrukować, podpisać, opieczętować  i wraz z opinią Jednostki Samorządu Terytorialnego przesłać na adres :

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy
ul. Gdyńskich Kosynierów 11
80-866 Gdańsk

Prosimy, aby klub/animator korzystał z jednego adresu mailowego i hasła przy tworzeniu konta w portalu animatorsdim.szs.pl przy wypełnianiu wniosku, ponieważ w przyszłości animator będzie korzystał z tego konta przy realizacji programu uzupełniając na bieżąco swój profil i prowadząc na bieżąco Dziennik Pracy Animatora.

  • Najnowsze zdjęcia