ZAWODNICY AUTOMOBILKLUBU MORSKIEGO NA ZAWODACH KARTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKI I ROTAX MAX CHELLENGE POLAND !!!

08.09.2014 10:45:00 | Jarek Mazurowski

Aż pięciu zawodników AK Morskiego z Gdyni wystartowało w Zawodach Mistrzostw Polski i ROTAX MAX CHELLENGE POLAND w Starym Kisielinie


fot. mediayu

Aż pięciu zawodników AK Morskiego z Gdyni wystartowało w Zawodach Mistrzostw Polski i ROTAX MAX CHELLENGE POLAND w Starym Kisielinie które odbyły się w dniach 2-3 sierpnia 2014 roku.
Maciej Szyszko ( Reprezentant Kadry Młodzików ) w klasie M60 zdobył w pięknym stylu komplet punktów i awans w  klasyfikacji generalnej Mistrzostw na pozycję lidera
Szymek starszy z braci Szyszko ( Reprezentant Kadry Narodowej ) startujący w klasie KF JUNIOR dzięki konsekwentnej jeździe i zdobyciu dużej ilości punktów może zaliczyć 4 wyścigi do udanych. W klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski awansował również pozycję lidera.
W zawodach ROTAX-a wystartowało trzech naszych zawodników;
Maciej Chrupek ( Reprezentant Polski ) w klasie JUNIOR MAX ukończył zawody ( IX i X Rundę ) 2 x na 5 miejscu. Maciek w klasyfikacji generalnej zajmuje pozycję lidera.
Marcel Jastrzębowski ( Reprezentant Polski ) w klasie JUNIOR MAX ukończył Rundy w St. Kisielinie 2 x na 10 miejscu.
Maciek i Marcel w klasyfikacji drużynowej zajmują 1 miejsce.
Wiktor Borowiak rywalizował w klasie DD2 MAX zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce w IX i X Rundzie ROTAX MAX CHELLENGE POLAND.
Cieszymy się bardzo z osiągnięć Wszystkich naszych zawodników i czekamy na kolejne sukcesy.

  • Najnowsze zdjęcia