MACIEK SZYSZKO MISTRZEM POLSKI MŁODZIKÓW

04.08.2014 15:56:00 | Jarek Mazurowski

MACIEK SZYSZKO MISTRZEM POLSKI MŁODZIKÓW

PIOTREK GRUDZIEŃ II v-ce MISTRZEM POLSKI MŁODZIKÓW

 


fot. AK MORSKI

W miniony weekend zawodnicy  Automobilklubu Morskiego w Gdyni - Reprezentanci Kadry Województwa Pomorskiego oraz Polski uczestniczyli w Zawodach Mistrzostw Polski Młodzików - WSDiM które odbywały się na torze kartingowym w Gostyniu. Maciej startując w kategorii MINI ROK wywalczył w klasyfikacji generalnej I miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI. Piotr rywalizował w kategorii AK MORSKIEGO 125 zajmując w generalce III miejsce i tytuł  II-vice MISTRZA POLSKI. Warto wspomnieć że zawodnicy AK MORSKIEGO w Gdyni korzystają z dotacji wspierającej "szkolenie sportowe dzieci i młodzieży" przyznanej przez Prezydenta Miasta Gdyni.

Równolegle do Mistrzostw Polski Młodzików - WSDiM odbywały się również zawody o Puchar Prezesa Automobilklubu Leszczyńskiego w których uczestniczył starszy z braci Szyszko - Szymon zajmując w klasyfikacji generalnej IV m-ce startując w kategorii JUNIOR ROK.

Cieszy jak również smuci fakt że zawodnicy Gdyńskiego Automobilklubu jako jedyni reprezentują  woj. pomorskie  w sporcie kartingowym zarówno w kraju startując we wszystkich rundach. jak i poza jego granicami.Zapraszamy do śledzenia na żywo zmagań naszych kierowców.

http://www.polskikarting.pl/

Więcej zdjęć z zawodów na naszym Facebooku

  • Najnowsze zdjęcia