Sukces na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjny Juniorów

29.07.2014 10:41:00 | Jarek Mazurowski

Sukces Maćka i Pauliny w OTK  Juniorów w Gdańsku

Sukcesem zawodników SKT Sopot zakończył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów rozegrany na kortach GAT Gdańsk w dniach

17 – 21.07.2014 roku. W turnieju tym startowali zawodnicy SKT Sopot: Łukasz Zapała, Oliver Szabo, Maciej Karczmarczyk, Piotr Kowalski, Paulina Jastrzębska, Karolina Zaręba, Karolina Głowińska.

W turnieju juniorek najlepszą zawodniczką była Paulina Jastrzębska  która w drodze do finału pokonała Paulinę Bednarczyk 6:2  6:2, Aleksandrę Kuleszę , a   o pierwsze miejsce zwyciężyła w trzech setach Weronikę Falkowską 1:6 6:1 6:2.

W turnieju juniorów dobrze spisał się Maciek Karczmarczyk , który po wygraniu trzech meczy w finale uległ Marcinowi Morawskiemu 6:2  6:1.

Nieźle w tym turnieju grał Łukasz Zapała który po wygraniu dwóch meczy z powodu niedyspozycji zdrowotnej oddał mecz walkowerem M.Karczmarczykowi.

Oliver Szabo po pokonaniu w pierwszej rundzie Jana Sałacińskiego 6:4  6:3, w drugiej przegrał ze triumfatorem  turnieju Marcinem Morawskim 6:3  6:1.

Piotr Kowalski przegrał z M.Morawskim 6:1 6:0.

W turnieju deblowym para SKT M.Karczmarczyk-O.Szabo w finale uległa parze M.Morawski-N.Tedyszak  6:3  6:3.