Sukcesy strzelców

19.02.2014 08:27:00 | Jarosław Protasewicz

W lutowy weekend podczas Zawodów Klasyfikacyjnych w Pucku stanęli do rywalizacji najlepsi strzelcy w Polsce.

 Wśród nich także zawodnicy strzeleckiej 'FLOTY' Gdynia. Wśród juniorek w karabinie znakomicie spisywała się Joanna WÓDKOWSKA. Dwa razy stawała na podium. Wynik, który uzyskała w dwóch strzelaniach pozwolił jej wziąć udział w 'Super Finale' wraz z szesnastoma najlepszymi strzelcami tych zawodów. Po emocjonującej walce, podczas której nawiązała równorzędną walkę między innymi z olimpijką z Londynu Paulą Wrońską,  Asia zajęła 3. miejsce.

W kategorii juniorów Adam DOBOSZ był drugi.

W pistolecie pneumatycznym triumfowała Joanna TOMALA. Dla tej zawodniczki był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed czekającymi ją Mistrzostwami Europy w Moskwie.

Wśród seniorów wysoką formę zaprezentowali Piotr DANILUK oraz Witosław KRZAK, który również będzie reprezentował kraj w Moskwie na Mistrzostwach Europy.

Podczas zawodów Okręgowy Związek Strzelectwa Sportowego wyróżnił za osiągnięcia sportowe między innymi zawodników gdyńskiej 'FLOTY', medalistów imprez rangi krajowej i międzynarodowej: Annę TOKARSKĄ, Weronikę TALAŚKA, Kamila GERSTENA, Joannę TOMALĘ, Damiana KLIMKA i Piotra DANILUKA.

  • Najnowsze zdjęcia