I miejsce Reprezentantek Polski Juniorek w Gimnastyce Artystycznej Wiśniewskiej Natalii i Kornelii Pacholec

28.03.2017 15:55:00 | Jarek Mazurowski

W dniach 18-19.marca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek w Układach Zbiorowych i Ogólnopolskie Zawody kl. II, III, młodzik w Układach Zbiorowych w których wzięło udział 78 reprezentantek naszego województwa

W Mistrzostwach Polski Juniorek I miejsce zajął zespół Reprezentacji Polski, w którym startowały dwie reprezentantki naszego województwa: Wiśniewska Natalia i Kornelia Pacholec. Zespół ten trenowany jest przez dwie gdyńskie trenerki: Hannę Narloch i Joannę Pęgowską. Wymienione zawodniczki i trenerki odebrały nominację na Mistrzostwa Europy Juniorek w układach zespołowych, które odbędą się w dniach 19-21.05.2017 w Budapeszcie.

W Ogólnopolskich Zawodach klasy II, III i młodzik w Układach Zbiorowych wystartowało 8 zespołów w tym 2 zespoły reprezentujące nasze województwo.

W klasie młodzik dziewczynki zdobyły srebrny medal, a w klasie III zdobyły złoty medal.

Ogólnopolskie Zawody kl. II, III, młodzik w Układach Zbiorowych.