XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych odbędzie się w Małopolsce - Komunikat Org

12.01.2017 11:13:00 | Jarek Mazurowski

Głównymi centrami imprezy będą Krynica Zdrój oraz Zakopane

Zawody zaplanowano na luty i marzec 2017 roku. Głównymi centrami imprezy będą Krynica Zdrój oraz Zakopane. Wystartuje ok. 970 zawodników w 8 dyscyplinach sportu:  biathlonie, curlingu, hokeju na lodzie, łyżwiarstwie figurowym i szybkim (na długim i krótkim torze), narciarstwie (konkurencje alpejskie, biegi, skoki, kombinacja norweska), saneczkarstwie i snowboardzie. Do programu OOM w sportach zimowych została  dodana rywalizacja w koszykówce kobiet i mężczyzn (w Bochni i Wieliczce).

W załączenikach  komunikat organizacyjny nr 1 zawodów finałowych XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2017.

Kierownicy ekip z poszczególnych województw i sportów są proszeni o przygotowanie zgłoszeń do zawodów na obowiązujących w 2017 r. drukach (w załączeniu).

Przypominamy, iż każdy uczestnik olimpiady (zawodnik, trener, sędzia, przedstawiciel pzs) zgodnie z wytycznymi resortu zawartymi w Decyzji nr 7 MSiT winien być ujęty i podpisany na liście meldunkowej (składanej w dniu akredytacji w biurze zawodów – w przypadku ekip wojewódzkich obowiązuje 1 lista na województwo) oraz potrójnego oświadczenia o wyrażeniu zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych.

likn do strony zawodów : OOM Zima 2017

Kalędarz zawodów Olimpiady,Komunikat Organizacyjny, Oświadczenia, Zgłoszenie Lista Meldunkowa do pobrania:

  • Najnowsze zdjęcia