Festiwal Gimnastyki dla Wszystkich

18.11.2016 08:33:00 | Jarek Mazurowski

W dniach 26-27.11.2016 w Gdańsku i w Gdyni odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Gimnastyki dla Wszystkich


fot.
Festiwal Gimnastyki dla Wszystkich ma na celu propagowanie sportu powszechnego. W imprezie może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć czy poziom umiejętności sportowych. Na obecną chwilę w 90% uczestnikami są dzieci, ale będą też osoby dorosłe.
 
Pierwsza edycja odbyła się w grudniu 2015 roku a uczestnicy oraz widownia wypełnili po brzegi halę tenisa stołowego przy ul. Meissnera w Gdańsku. Podczas I edycji udział w imprezie mogli brać tylko zarejestrowani uczestnicy. W pokazach brały udział dzieci z Warszawy, Olesna, Krakowa oraz Trójmiasta. 
 
Wychodząc naprzeciw trójmiejskiej społeczności, tegoroczna impreza nabierze większego rozmachu. Organizator tj. Pomorska Federacja Sportu zapewni niezapomniane atrakcje zarówno dla zarejestrowanych uczestników ale nie zapomni również o dzieciach, które przyjdą oglądać pokazy gimnastyczne. 
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wielkim gimnastycznym wydarzeniu. W pokazach zaprezentuje się ponad 250 dzieci w 20 układach taneczno-akrobatyczno-gimnastycznych. 
Oprócz pokazów, dla wszystkich obecnych tego dnia dzieci będzie zorganizowana Strefa Aktywności. Przygotujemy dla Was 6 stacji gimnastycznych. Sprawdzimy Waszą zwinność, szybkość, skoczność oraz sprawność fizyczną. Na koniec pamiątkowe zdjęcie w Foto-budce. 
 
Harmonogram imprezy.
Termin: 27.11.2016 r. 
Miejsce: Hala Gier GOSiR w Gdyni przy ul. Olimpijskiej 5
Godz. 10:00 - 13:00
 
10:00 - 10:15 Uroczyste otwarcie II Ogólnopolskiego Festiwalu Gimnastyki dla Wszystkich
10:15 - 12:45 Pokazy Gimnastyczne, Strefa Aktywności, Flash mob Festiwalu
12:34 - 13:00 Oficjalne zakończenie Festiwalu Gimnastyki dla Wszystkich
 
Link do wydarzenia na FB:
 
Pozdrawiam,
Anna Sztetner
————————————
Gimnastyka dla Wszystkich

  • Najnowsze zdjęcia