Konsultacje z Zarządami Okręgowych Związków Sportowych

20.08.2015 17:04:00 | Jarek Mazurowski

Realizując wniosek  Walnego Zebrania Sprawozdawczego Pomorskiej Federacji Sportu w okresie od 27.07 do 31.08.2015 w siedzibie federacji odbywają się konsultacje z Zarządami Okręgowych Związków Sportowych .

W konsultacjach uczestniczą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego województwa pomorskiego ;

Z-ca dyrektora  Departamentu Edukacji i Sportu  p. Maciej Kowalczuk

Kierownik referatu Departamentu p. Marzena Krefta

Ze strony PFS ; prezes Włodzimierz Schmidt

                           dyrektor biura Krzysztof Englander

oraz w miarę możliwości inni członkowie zarządu PFS.

Do dnia wczorajszego / 19.08.2015 /odbyły się spotkania z przedstawicielami 18-tu Okręgowych Związków Sportowych .Merytoryczna dyskusja, na podstawie przygotowanych dokumentów ,pozwala  uczestnikom konsultacji ocenić aktualny stan organizacyjny związku , jego  dorobek sportowy, jak również określić program rozwoju w zakresie  sportu młodzieżowego oraz działań popularyzujących dany sport  tzw. sport powszechny .

Konsultacje mają na celu m.in. zaktualizować merytoryczną ocenę pracy OZSportowego i ich członków, przygotować rozwiązania systemowe w realizacji zadań sportu młodzieżowego województwa pomorskiego na lata następne.

Uprzejmie prosimy OZSportowe które, są jeszcze przed konsultacjami o przygotowania materiałów źródłowych  w formie  elektronicznej.

Harmonogram spotkań:

L.P. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
1 BILARD 27.07. 12.00 prezes ARKADIUSZ SZĄSZOR
    11.08 WTOREK    
L.P. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
2 ZAPASY 11.08 11.00 prezes ANDRZEJ PRYCZKOWSKI
         
3 TRIATHLON 11.08 13.00 trener PIOTR NETTER
4 BIATHLON 11.08 14.00 prezes WOJCIECH SZCZYBELSKI
        trener KAROL KALSZTEIN
    12.08 - ŚRODA    
L.P. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
5 HOKEJ NA LODZIE ,SHORT TRACK 12.08 9.00 prezes WŁADYSŁAW ŁĘCZKOWSKI
  ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE     prezes MAREK KOSTECKI
6 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 12.08 11.00 prezes LECH LABUDDA
        v-ce prezes M.JASTRZEMBOWSKI
7 KICKBOXING 12.08 12.00 prezes TOMASZ BIERNACKI
         
    13.08. czwartek    
L.P. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
8 TAEKWONDO OLIMPIJSKIE 13.08 10.30 prezes LESZEK WENECKI
         
9 KOLARSTWO 13.08 11.30 prezes KRZYSZTOF GOLWIEJ
        trener DARIUSZ MALECKI
10 Orientacja Sportowa 13.08 13.00 prezes Jerzy Porzycz
         
11 Kajakarstwo 13.08  14.00 prezes Leszek Puciłowski
        trener Piotr Ciesielski
    18.08 WTOREK    
l.p OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
12 Rugby 18.08 11.00 prezes Bogdan Jancen
        czł.zarządu Tomasz Formela
13 KARATE TRADYCYJNE 18.08 12.30 prezes MIROSŁAW ELWART
         
14 KARATE WKF 18.08 14.00 prezes ANDRZEJ KOSTUN
         
    19.08 ŚRODA    
l.p. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
15 GIMNASTYKA 19.08 9.00 prezes TOMASZ DANCEWICZ
        v-ce prezes M.SKAWRCZYŃSKA
16 BOKS 19.08 10.30 prezes JERZY GUSS
        czł.zarządu M.Paluch
        czł.zarządu M.Prekop
        sekretarz Kidia Guss
        trener MAREK CHROBAK
17 SZACHY 19.08 12.00 prezes MAREK ULANOWSKI
        czł.zarządu ANNA MROZIŃSKA
        trener Wiesław LIBURA
18 TENIS STOŁOWY 19.08 13.30 PREZES RYSZARD WEISBBRODT
        V-ce prezes M.Schaefer
        sekretarz Karol Skolimowski
         
    21.08 PIĄTEK    
L.P. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
19 STRZELECTWO SPORTOWE 21.08 9.00 prezes CEZARY STANISZEWSKI
        sekretarz Andrzej Komosiński
20 PŁYWANIE 21.08 11.00 prezes JAROSŁAW CHROŚCIELEWSKI
         
21 NARCIARSTWO KLASYCZNE 21.08 13.00 JANUSZ MEISSNER
         
22 BRYDŻ SPORTOWY 21.08 14.00 PREZES PIOTR SUCHODOLSKI
         
         
    25.08 WTOREK    
  OZSportowy data godz reprezentacja OZS
l.p.        
23 PIŁKA SIATKOWA 25.08 11.00 prezes WALDEMAR BARTELIK
        trener STANISŁAW KWIATKOWSKI
24 KRĘGLARSTWO 25.08 13.00 prezes Edward LAZARSKI
         
25 SZERMIERKA  25.08 14.00 RYSZARD SOBCZAK
        CEZARY SIESS
         
    26.08 ŚRODA    
l.p. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
26 BADMINTON 26.08 9.30 prezes SYLWESTER PRUŚ
        trener RAFAŁ KASPRÓW
27 ŻEGLARSTWO 26.08 11.00 prezes BOGUSŁAW WITKOWSKI
        trener FILIP LIPSKI
28 ŁUCZNICTWO 26.08 13.00 prezes WŁODZIMIERZ SCHMIDT
        trener RYSZARD POTULSKI
29 TAEKWONDO ITF 26.08 14.30 PREZES MARCIN WOŁOSZ
         
l.p. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
  wolny termin 27.08 9.00  
         
  wolny termin 27.08 10.30  
         
  wolny termin 27.08 12.00  
         
  TENIS 27.08 14.00 PREZES MIKOŁAJ FRANAS
        TRENER JAROSŁAW ZIELIŃSKI
         
    28.08 piątek  
l.p. OZSportowy data godz reprezentacja OZS
         
  wolny termin 28.08 10.00  
         
30 POZLA 28.08 12.00 PREZES MAREK FOSTIAK
        V-ce Prezes Jarosław Ścigała
        V-ce Prezes Eugeniusz Markowicz
  wolny termin 28.08 14.00  
         
         
    31.08 PONIEDZIAŁEK  
31 JUDO 31.08 10.00 PREZES WIESŁAWA TOCZYŃSKA
        Trener TOMASZ LISICKI
32 PIŁKA RĘCZNA 31.08 12.00 PREZES  ROBERT MAJDZIŃSKI
         
         
33 UNIHOKEJ 31.08 14.00 PREZES POLSKIEGO ZW.UNIHOKEJA
        MAREK CHOMNICKI
        PREZES OKR.ZW. MICHAŁ GUZYŃSKI
       

TRENER PAWEŁ LUDWICHOWSKI

Pismo do Prezesów OZS

załącznik do pisma

Harmonogram spotkań 

Dyrektor Biura PFS

Krzysztof Englander

  • Najnowsze zdjęcia