Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych w Lubichowie

04.05.2015 09:22:00 | Jarek Mazurowski

W dniach 18 kwietnia  2015 w Lubichowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych w  zapasach stylu klasycznym oraz Mini zapasach 


fot. Piotr Mazur

Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych  

zapasach stylu klasycznym oraz Mini zapasach

  

 

W dniach 18 kwietnia  2015 w Lubichowie odbył się Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych zapasach stylu klasycznym oraz Mini zapasy  wystartowało 91 zawodników z 16 Szkół Podstawowych. O to wyniki:

 

 

 

Młodzicy

 

Kategoria 29 kg

1. miejsce Karaśkiewicz Kacper Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku

2. miejsce Ziembicki Piotr Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku

3. miejsce Wojciechowski Wiktor Szkoła Podstawowa w Sępólno Wielkie

4. miejsce Markuszewski Jakub Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie

 

Kategoria 32 kg

1. miejsce Wolski Natan Szkoła Podstawowa nr 5 w Kartuzach

2. miejsce Klichenko Eugenii Rosja

3. miejsce Cyrocki Nikodem Szkoła Podstawowa w Żukowie

 

Kategoria 35 kg

1. miejsce Gukov Aleksandr Rosja

2. miejsce Skalik Piotr Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku

3. miejsce Wachniewski-Zapała Jerzy Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

4. miejsce Majewski Dawid Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

5. miejsce Skolimowski Filip Szkoła Podstawowa w Lubichowie

 

Kategoria 38 kg

1. miejsce Hirsz Mateusz Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie

2. miejsce Rodevich Makar Rosja

3. miejsce Drewa Andrzej Szkoła Podstawowa w Brodnicy Górnej

4. miejsce Kopczak Kacper Szkoła Podstawowa w Koczale

5. miejsce Barabanov Vladislav Rosja

6. miejsce Krupa Dominik Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

7. miejsce Przewoźny Dawid Szkoła Podstawowa w Zelgoszczu

8. miejsce Ossowski Maksymilian Szkoła Podstawowa w Żukowie

9. miejsce Częczek Cezary Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

 

Kategoria 42 kg

1. miejsce Gladkii Aleksandr Rosja

2. miejsce Ciesielski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Koczale

3. miejsce Butenko Ilia Rosja

4. miejsce Cyrocki Remigiusz Szkoła Podstawowa w Żukowie

5. miejsce Cudnik Konrad Szkoła Podstawowa w Żukowie  

 

Kategoria 47 kg

1. miejsce Godziński Oliwier Szkoła Podstawowa w Kiełpinie

2. miejsce Tużyk Kamil Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

3. miejsce Korobienik Matvei Rosja

4. miejsce Litwin Juliusz Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach

5. miejsce Sawicki Dawid Szkoła Podstawowa w Żukowie

6. miejsce Stęplewski Jan Szkoła Podstawowa w Lubichowie

 

Kategoria 53 kg

1. miejsce Brzozowski Natan Szkoła Podstawowa w Somoninie

2. miejsce Szynszecki Dawid Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach

3. miejsce Dobrowolski Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku

4. miejsce Gort Miłosz Szkoła Podstawowa w Lubichowie

 

Kategoria 59 kg

1. miejsce Rapczuk Mateusz Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku

 

Kategoria 66 kg

1. miejsce Szafraniak Bartosz Szkoła Podstawowa nr 65 Gdańsk

2. miejsce Gorczyński Robert Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku

 

Kategoria 73 kg

1. miejsce Komorowski Patryk Szkoła Podstawowa nr 55 w Gdańsku

2. miejsce Szymczak Michał Szkoła Podstawowa w Wojanowie

 

Punktacja Drużynowa

 

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Żukowie

V miejsce Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie

VI-VII miejsce Szkoła Podstawowa w Koczale

VI-VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach

VIII-XI miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Kartuzach

VIII-XI miejsce Szkoła Podstawowa w Kiełpinie

VIII-XI miejsce Szkoła Podstawowa w Somoninie

VIII-XI miejsce Szkoła Podstawowa nr 55 w Gdańsku

XII miejsce Szkoła Podstawowa w Lubichowie

XIII miejsce Szkoła Podstawowa w Wojanowie

XIV-XV miejsce Szkoła Podstawowa w Sępólnie Wielkim

XIV-XV miejsce Szkoła Podstawowa w Brodnicy Górnej

    

Dziewczyny

 

Kategoria 38 kg

1. miejsce Rejter Paulina GKS Cartusia Kartuzy

2. miejsce Marchel Klaudia GKS Cartusia Kartuzy

 

Kategoria 44 kg

1. miejsce Strzelczyk Patrycja UKS Łękinia

2. miejsce Niklas Patrycja GKS Cartusia Kartuzy

3. miejsce Rejter Martyna GKS Cartusia Kartuzy

 

Kategoria 48 kg

1. miejsce Majewska Weronika ZKS Miastko

2. miejsce  Kuźmitowit Julia GKS Cartusia Kartuzy


Kategoria 53 kg

1. miejsce Głodek Magdalena Olimpik Lubichowo

2. miejsce Klein Sandra Olimpik Lubichowo

3. miejsce Krzysztoń Natalia Olimpik Lubichowo

 

Kategoria 60 kg

1. miejsce Menard Paulina GKS Cartusia Kartuzy

2. miejsce Gdaniec Klaudia Olimpik Lubichowo

3. miejsce Trembecka Patrycja Olimpik Lubichowo

 

Punktacja Drużynowa

 

I miejsce GKS Cartusia Kartuzy

II miejsce Olimpik Lubichowo

III-IV miejsce ZKS Miastko

III-IV miejsce UKS Łękinia

 

Mini Zapasy

 

Kategoria 23 kg

1. miejsce Kibort Marcel Achilles Kolbudy

2. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Żukowo

3. miejsce Gort Marcin Olimpik Lubichowo

4. miejsce Wysocki Jacek ZKS Miastko

5. miejsce Jankowski Michał ZKS Miastko

 

Kategoria 26 kg

1. miejsce Dobka Olivier GKS Cartusia Kartuzy

2. miejsce Ciemna Tyberiusz Morena Żukowo

3. miejsce Kibort Michał Achilles Kolbudy

 

Kategoria 27 kg

1. miejsce Regliński Filip Morena Żukowo

2. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia Kartuzy

3. miejsce Hoduj Tomasz Morena Żukowo

4. miejsce Halman Jakub Morena Żukowo

5. miejsce Pieńkowski Kacper Olimpia Elbląg

 

Kategoria 28 kg

1. miejsce Dąbrowski Igor Morena Żukowo

2. miejsce Wojciechowski Hubert ZKS Miastko

3. miejsce Stachewicz Norbert Achilles Kolbudy

4. miejsce Jotko Marcel Olimpik Lubichowo

 

Kategoria 31 kg

1. miejsce Żynda Adrian GKS Cartusia Kartuzy

2. miejsce Mcgowan Maximilian Olimpia Elbląg

3. miejsce Nowakowski Jakub Olimpik Lubichowo

4. miejsce Micun Adam Achilles Kolbudy

 

Kategoria 33 kg

1. miejsce Bińczyk Karol UKS Łękinia

2. miejsce Andraka Filip GKS Cartusia Kartuzy

3. miejsce Wróblewski Kacper Olimpia Elbląg

4. miejsce Michalski Paweł Achilles Kolbudy

 

Kategoria 35 kg

1. miejsce Szyca Błażej Olimpik Lubichowo

2. miejsce Wolski Noe GKS Cartusia Kartuzy

3. miejsce Pieńkowski Aleksander Olimpia Elbląg

 

Kategoria 37 kg

1. miejsce Landowski Paweł Olimpik Lubichowo

2. miejsce Kreft Beniamin Morena Żukowo

3. miejsce Niechwiadowicz Mikołaj Morena Żukowo

 

Kategoria 44 kg

1. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia Kartuzy

2. miejsce Dera Tymon GKS Cartusia

3. miejsce Bielawa Oliwier Morena Żukowo

 

Kategoria 48 kg

1. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia Kartuzy

 

Kategoria 61 kg

1. miejsce Janzen Paweł GKS Cartusia Kartuzy

2. miejsce Kwidziński Paweł GKS Cartusia Kartuzy

3. miejsce Hermanowski Łukasz Olimpia Elbląg

 

Punktacja Drużynowa

 

I miejsce GKS Cartusia Kartuzy

II miejsce Morena Żukowo

III miejsce Olimpik Lubichowo

IV miejsce Achilles Kolbudy

V miejsce Olimpia Elbląg

VI miejsce ZKS Miastko

VII miejsce UKS Łękinia 

  • Najnowsze zdjęcia