Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym

21.04.2015 11:42:00 | Jarek Mazurowski

W dniu  12.04.2015 roku  odbyły się  Otwarte Mistrzostwa Województwa 
Pomorskiego w  Karate Tradycyjnym

fot.
W dniu  12.04.2015 roku w Hali Judo AWFiS w Gdańsku odbyły się  Otwarte Mistrzostwa Województwa 
Pomorskiego w  Karate Tradycyjnym, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w 
Gdańsku.
 
Zawodnicy startowali w 42 kategoriach zróżnicowanych ze względu na wiek i stopień zaawansowania w trzech kategoriach – KATA, FUKU-GO oraz KUMITE. Te dwie ostatnie skierowane są do zawodników od kategorii wiekowej junior młodszy i starszych.
 
W zawodach startowało  216 zawodników z 10 klubów. 
 
Dekoracji   zwycięzców  dokonywali   Prezydent   Miasta   Sopotu   Jacek   Karnowski   oraz   Prezes   Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego w Gdańsku Mirosław Ellwart
 
 

DZIECI Grupa A – rocznik 2008 i później

DZIECI Grupa A – rocznik 2008 i później

KATA dziewcząt

1. Czoska  Agata   – KK Wejherowo

2. Czoska Natalia   – KK Wejherowo

3. Matyszewska Sandra – UKS KT Tczew

4. Grygorowicz Natalia – KKT Gdynia

KATA chłopców

1. Kosmacz Jakub – UKS KT Tczew

2. Twardowski Grzegorz - KK Gdynia

3. Gąsiewicz Łukasz – KK Wejherowo

4. Dorotin Hubert – UKS KT Tczew

DZIECI Grupa B – rocznik 2007, 2006

DZIECI Grupa B – rocznik 2007, 2006

                             KATA  do 7 kyu dziewcząt

1. Gąsiewicz Klaudia – KK Wejherowo

2. Westa Oliwia - KK Wejherowo

3. Mentel Zuzanna – KKT Kuro-obi

4. Florczyk Amelia – KK Wejherowo

KATA do 7 kyu chłopców

1. Prondziński Marcel – KKT Kuro-obi

2. Lewanczyk Jakub - - KK Wejherowo

3. Rekowski Julian – Kościerski KK-do Seiunchin

4. Strzelecki Miłosz - KK Wejherowo

KATA  6-1  kyu dziewcząt

1. Kruszyńska Marcelina – KK Wejherowo

2. Dzienisz Amelia - KK Wejherowo

3. Respondek Maria – KK Gdynia

KATA do 6-1 kyu chłopców

1. Derelkowski Jakub – UKKT Praga Południe

2. Markowc Aleksander - KKT Gdynia

3. Konkol Szymon – KK Wejherowo

4. Jażdżewski Mateusz – Kościerski KK-Do

Seiunchin

KATA  do 7 kyu dziewcząt

1. Mudlaff Julia - KK Wejherowo

2. Myszk Emilia - Kościerski KK-do Seiunchin

3. Suchecka Agnieszka - KK Wejherowo

4. Adamczyk Karolina – AKT Koszalin

KATA do 7 kyu chłopców

1. Tocewicz Filip – UKS KT Tczew

2. Chyliński Jakub – UKS KT Tczew

3. Czajka Fabian - UKS KT Tczew

4. Ryński Artur – KKT Kuro-obi

KATA  6-1  kyu dziewcząt

1. Kruszyńska Marcelina – KK Wejherowo

2. Dzienisz Amelia - KK Wejherowo

3. Respondek Maria – KK Gdynia

KATA do 6-1 kyu chłopców

1. Derelkowski Jakub – UKKT Praga Południe

2. Markowc Aleksander - KKT Gdynia

3. Konkol Szymon – KK Wejherowo

4. Jażdżewski Mateusz – Kościerski KK-Do

Seiunchin

DZIECI Grupa C – rocznik 2005, 2004

DZIECI Grupa C – rocznik 2005, 2004

KATA  do 7 kyu dziewcząt

1. Mudlaff Julia - KK Wejherowo

2. Myszk Emilia - Kościerski KK-do Seiunchin

3. Suchecka Agnieszka - KK Wejherowo

4. Adamczyk Karolina – AKT Koszalin

KATA do 7 kyu chłopców

1. Tocewicz Filip – UKS KT Tczew

2. Chyliński Jakub – UKS KT Tczew

3. Czajka Fabian - UKS KT Tczew

4. Ryński Artur – KKT Kuro-obi

 

KATA do 6-4 kyu chłopców

1. Kołwzan Dawid - AKT Koszalin

2. Rogowski Seweryn - KK Wejherowo

3. Gdaniec Maksymilian - Kościerski KK-do

Seiunchin

4. Lubiński Filip – KK Gdynia

MŁODZIK – rocznik 2003, 2002

MŁODZIK – rocznik 2003, 2002

KATA do 7 kyu dziewcząt

1. Sobczak Wiktoria - AKT Koszalin

2. Witbrodt Karolina – KK Wejherowo

3. Redlich Martyna – AKT Koszalin

4. Romińska Nikola - Kościerski KK-do Seiunchin

KATA do 7 kyu chłopców

1. Cholc Aleksander - UKS KT Tczew

2. Bork Michał - UKS KT Tczew

3. Piątkowski Igor – AKT Koszalin

4. Wiącek Jonasz - KK Wejherowo

KATA 6 – 1 kyu dziewcząt

1. Rosińska Klaudia – AKT Koszalin

2. Herman Aleksandra - Kościerski KK-do Seiunchin

3. Światowy Wiktoria – KKT Gdynia

4. Kościelska Ada – KKT Kuro-obi

KATA  6 – 1 kyu chłopców

1. Gierszewski Dorian - Kościerski KK-do Seiunchin

2. Derelkowski Mateusz – UKKT Praga Południe

3. Prondziński Mateusz - KKT Kuro-obi

4. Strzelecki Mateusz - KK Wejherowo

JUNIOR MŁODSZY  - rocznik 2001 , 2000

JUNIOR MŁODSZY – rocznik 2001, 2000

KATA dziewcząt

1. Kurek Sandra – KK Gdynia

2. Kruszyńska Michalina – KK Wejherowo

3. Kryzel Marta - Kościerski KK-do Seiunchin

4. Świeczkowska Natalia – Gdański KKT

KATA chłopców

1. Szwec Jakub - AKT Koszalin

2. Ceglarek Marcel - AKT Koszalin

3. Lewandowski Michał – KK Wejherowo

4. Treder Adrian - Kościerski KK-do Seiunchin

FUKU-GO dziewcząt

1. Kruszyńska Michalina – KK Wejherowo

2. Kurek Sandra – KK Gdynia

3. Baranowska Wiktoria – KK Wejherowo

4. Kryzel Marta - Kościerski KK-do Seiunchin

FUKU-GO chłopców

1. Ceglarek Marcel - AKT Koszalin

2. Szwec Jakub - AKT Koszalin

3. Dampc Mateusz – KK Gdynia

4. Lewandowski Michał – KK Wejherowo

KUMITE dziewcząt

1. Kurek Sandra – KK Gdynia

2. Baranowska Wiktoria – KK Wejherowo

3. Kruszyńska Michalina – KK Wejherowo

4. Świeczkowska Natalia – Gdański KKT

KUMITE chłopców

1. Ceglarek Marcel - AKT Koszalin

2. Szwec Jakub - AKT Koszalin

3. Dampc Mateusz – KK Gdynia

4. Lewandowski Michał – KK Wejherowo

JUNIOR – rocznik 1999, 1998

JUNIOR – rocznik 1999, 1998

KATA   dziewcząt

1. Kochalska Magdalena - Gdański KKT

2. Jacher Julia - AKT Koszalin

3. Pobłocka Julia - Kościerski KK-do Seiunchin

4. Grulkowska Agnieszka - Kościerski KK-do

Seiunchin

 

FUKU-GO dziewcząt

1. Grulkowska Agnieszka - Kościerski KK-do

Seiunchin

2. Kochalska Magdalena - Gdański KKT

3. Pobłocka Julia - Kościerski KK-do Seiunchin

 

KUMITE dziewcząt

1. Kochalska Magdalena - Gdański KKT

2. Grulkowska Agnieszka - Kościerski KK-do

Seiunchin

3. Pobłocka Julia - Kościerski KK-do Seiunchin

4. Bobińska Natalia – Gdański KKT

 

 

MŁODZIEŻOWIEC – rocznik 1997, 1996, 1995

 

KATA  mężczyzn

1. Suchecki Oskar – KK Gdynia

2. Lotka Kacper – KKT Gdynia

3. Lotka Jakub – KKT Gdynia

4. Jatkowski Dominik – AKT Koszalin

 

FUKU-GO mężczyzn

1. Lotka Jakub – KKT Gdynia

2. Suchecki Oskar – KK Gdynia

3. Lotka Kacper – KKT Gdynia

4. Biniewicz Damian – KK Gdynia

 

KUMITE mężczyzn

1. Suchecki Oskar – KK Gdynia

2. Biniewicz Damian – KK Gdynia

3. Lotka Kacper – KKT Gdynia

4. Lotka Jakub– KKT Gdynia

SENIOR

SENIOR

KATA kobiet

1. Zabrocka Małgorzata – KK Wejherowo

2. Blindow Patrycja – KK Wejherowo

3. Jarząb Olimpia - – AKT Koszalin

4. Steigert Katarzyna – AKT Koszalin

KATA mężczyzn

1. Konieczny Tomasz – KK Gdynia

2. Zabrocki Piotr - KK Wejherowo

3. Chocholski Roman - KK Wejherowo

4. Wiktorowski Maciej - AKT Koszalin

  • Najnowsze zdjęcia