Złoto dla Natalii Wiśniewskiej!!!

12.11.2014 11:37:00 | Jarek Mazurowski

Udany występ zawodniczek gdyńskich klubów podczas Turnieju Młodości w gimnastyce artystycznej w  Gdyni.

Zawodniczki gdyńskich klubów spisały się wspaniale na Turnieju Młodości w gimnastyce artystycznej w  Gdyni.

Natalia Wiśniewska (UKS JANTAR GDYNIA), aktualna mistrzyni Polski juniorek młodszych, zdobyła 3 złote medale (wielobój, obręcz i wstążka). Do tego dorzuciła jeszcze brąz za układ z piłką.

Kornelia Pacholec (SGA GDYNIA) zdobyła brąz w wieloboju, oraz dwa srebrne medale (obręcz i  piłka). W tej kategorii wiekowej startowała również nowa zawodniczka SGA -Weronika Berniak. Na Turnieju Młodości  zdobyła 1 medal za układ z maczugami. W wieloboju zajęła wysokie 4miejsce.  W finałowej ósemce wieloboistek znalazła się jeszcze Paulina Kaczor (6m) oraz Natalia Krzyżanowska 8m (obie UKS JANTAR GDYNIA).

W kategorii młodziczek Wiktoria Wójtowicz  (UKS JANTAR  GDYNIA) zdobyła 2 medale. Brązowy w wieloboju oraz srebrny medal za układ z piłką.  Jej klubowa koleżanka Ala Leonik uplasowała się na 8 miejscu w wieloboju.  W układzie z piłką  Alicja była 7. W kategorii  młodziczek w wieloboju wygrała Olivia Skassa – UKS IRINA WARSZAWA.

Wyniki WIELOBOJU juniorki młodsze

1m Natalia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA  (1m wstążka, 1m obręcz, 3m piłka)

3m Kornelia Pacholec SGA GDYNIA (2m obręcz, 2m piłka)

4m Weronika Berniak SGA GDYNIA (2m maczugi, 4m obręcz, 5m piłka)

6m Paulina Kaczor  UKS  JANTAR GDYNIA (4 m piłka, 7m maczugi)

8m Natalia Krzyżanowska  UKS JANTAR GDYNIA (7m piłka, 8m wstążka)

9m Martyna Truszkowska UKS Jantar Gdynia (6m maczugi)

10m Daria Rutkowska  SGA GDYNIA (5m obręcz, 6m piłka)